Infostart.hu
eur:
355.07
usd:
305.5
bux:
0
2026. június 3. szerda Klotild
Nyitókép: Pexels.com

Beszáguldott az autós az érkező vonat elé - videó

Nem kizárt, hogy észre sem vette a tilos jelzést a vasúti átkelőben. Idén jelentősen megnőtt a hasonló balesetek száma és sokkal többen is haltak meg, mint a tavalyi év azonos időszakában.

Meghökkentő pillanatot rögzített egy autós Váralján, amikor egy másik sofőr az utolsó pillanatban hajtott át egy éppen érkező vonat előtt. A felvételt közlő TV2 Tényeknek egy közlekedési szakértő arról beszélt, hogy a felelőtlen sofőr valószínűleg nem figyelt az útra, hiszen észre kellett volna vennie a pirosan villogó lámpákat. Hozzátette, a manőverrel nem csupán a saját, hanem mások életét is kockáztatta.

A MÁV által közölt adatok szerint idén eddig 42 százalékkal több baleset történt a vasúti átjárókban, mint a tavalyi év azonos időszakában, valamint tízszeresére nőtt a halálos áldozatok száma.

Címlapról ajánljuk
Két fontos törvényjavaslatot nyújtott be a Tisza, az Alaptörvényt is módosítják hozzá

Két fontos törvényjavaslatot nyújtott be a Tisza, az Alaptörvényt is módosítják hozzá

Két törvényjavaslatot is benyújtott a Tisza Párt kedden késő este. Az egyik megszünteti a gyűlöletkeltő közterületi plakátokat, a másik pedig megszünteti a Szuverenitásvédelmi Hivatalt. A javaslatok egy sor jogszabályt módosítanak, köztük az Alaptörvényt is, a módosítások jelentős része kétharmados többséget igényel az Országgyűlésben. Szeptember 30-ig el kell távolítani az épületekről a 15 négyzetméternél nagyobb gigaplakátokat.
inforadio
ARÉNA
2026.06.03. szerda, 18:00
Rab Árpád
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Információs Társadalom Kutatóintézet tudományos főmunkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×