Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Combino villamos a 4-es és a 6-os villamos vonalán a Ferenc körút és az Üllői út kereszteződésénél 2020. június 11-én. A nyáron a Petőfi híd budai hídfője és a Karinthy Frigyes út között újítják fel a 4-es és a 6-os villamos pályáját, a felújítási munkálatok június 11-től augusztus 5-ig tartanak.
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán

Ne keresse a 6-os villamost éjszakánként

Karbantartás miatt hétköznapokon este fél tizenkettő és hajnali négy óra között nem jár a 6-os villamos a fővárosban, helyette a teljes vonalon pótlóbusz közlekedik - közölte a Budapesti Közlekedési Központ.

A BKK közlése szerint a korlátozás a péntekről szombatra, illetve a szombatról vasárnapra virradó éjszakák kivételével lényegében egész januárban érvényben lesz.

A pótlóbusz a Széll Kálmán tér felé a Margitsziget/Margit híd megállóban nem áll meg - tették hozzá.

A pontos időpontok:

  • Január 18., csütörtök 23:30-tól - január 19., péntek 4:00-ig
  • Január 22., hétfő 23:30-tól - január 23., kedd 4:00-ig
  • Január 23., kedd 23:30-tól - január 24., szerda 4:00-ig
  • Január 24., szerda 23:30-tól - január 25., csütörtök 4:00-ig
  • Január 25., csütörtök 23:30-tól - január 26., péntek 4:00-ig
  • Január 29., hétfő 23:30-tól - január 30., kedd 4:00-ig
Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×