Infostart.hu
eur:
388.61
usd:
329.96
bux:
110890.99
2025. december 23. kedd Viktória
Fire hose on fire truck,Firemen equipment.
Nyitókép: Visoot Uthairam/Getty Images

Lángoló busz Dunaföldvárnál, a 6-os úton

Egy kigyulladt busz oltási munkálatainak idejére lezárták a 6-os főutat Dunaföldvár térségében - közölte a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A police.hu-n azt írták, hogy a főút 85-ös kilométerében gyulladt ki a menetrendszerinti busz.

Az utasok és a sofőr is épségben elhagyták a járművet - tették hozzá.

A katasztrófavédelem azt közölte, hogy a dunaújvárosi és a solti hivatásos, valamint a dunaföldvári önkéntes tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat.

A katasztrófavédelem 10 órakor azt jelentette, hogy "a tűzoltók három vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat Dunaföldvár térségében, ahol teljesen kiégett egy távolsági autóbuszjárat a 6-os főút 85-ös és 86-os kilométerszelvénye között".

Az is kierült, hogy

10-en utaztak a jűrművöm, értük mentesítő járatot küldtek.

A beavatkozás idejére lezárták a 6-os főút érintett szakaszát, jelenleg félpályán megindulhatott a forgalom.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Emelkedéssel zártak pénteken az amerikai tőzsdék, amelyet az ázsiai piacokon szintén erősödés követett ma reggel. A mesterséges intelligencia körüli feléledő optimizmus hozzájárult a jó hangulathoz. Európában ehhez képest visszafogott mozgások voltak a mai kereskedésben, enyhe esés volt a jellemző a tőzsdéken. Közben a nemesfémek ralija tovább folytatódott, az arany új történelmi csúcsra ment, de jól teljesít az ezüst is. Emelkedett az olaj ára is a Venezuela közelében fokozódó geopolitikai feszültségek miatt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×