Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
Shards of car glass on the asphalt road.
Nyitókép: Berezko/Getty Images

Horror az M1-esen: hatalmas szaltó után elszabadult a tréler - videó

Hajszálnyira volt a tragédia.

Szeptember végén történt egy baleset az M1-es autópályán, amiről most egy videót is közzé tett a koncessziós autópálya-kezelő MKIF Zrt. A baleset előtt a főváros felé vezető oldalon a külső sávban haladt a szerelvény, amelynek elkezdett hintázni az utánfutója, rajta egy autóval – vélhetően a nem megfelelően megválasztott sebesség miatt –, majd egyszer csak bebicskázott, és az autót lényegében áttolta a másik oldalra, ahol csaknem frontálisan ütközött egy másik kocsival.

A vontató kocsi felborult, a tréler pedig lecsatolódott, és gurult a pályán tovább. A sofőr, miután sértetlenül kimászott a felborult autóból, visszafutott a másik oldalra, és próbálta az elszabadult trélert összeszedni, miközben ott haladt tovább a forgalom.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×