Infostart.hu
eur:
378.19
usd:
317.7
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Tömegkarambol miatt torlódik a forgalom az M7-esen Budapest felé

Törökbálintnál ment egymásba négy autó, csak a leállósáv használható.

Eddig tisztázatlan körülmények között hétfőn 6 óra 20 perc körül négy autó ütközött össze az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán, a 14-es kilométernél. Az elsődleges információk szerint a balesetben egy személy sérült meg – írja honlapján a rendőrség.

A balesettel érintett járművek mindkét forgalmi sávban forgalmi akadályt képeznek, a helyszínelés és műszaki mentés ideje alatt a forgalom a leállósávon halad, ezért torlódásra kell számítani.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×