Infostart.hu
eur:
379.47
usd:
319.98
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Closeup woman filling form of Individual Income Tax Return,
Nyitókép: pcess609/Getty Images

Hamarosan ellenőrizhetjük, mennyi adó-visszatérítésre vagyunk jogosultak

Erre a NAV hívta fel a figyelmet közleményében.

Február közepéig mindenki megkapja a tavalyi jövedelme és az önkéntes pénztári, nyugdíj-előtakarékossági vagy nyugdíjbiztosítási befizetései után a munkáltatói, kifizetői és pénztári igazolásokat, ezek alapján ellenőrizhető az szja-bevallási tervezet és az adó-visszatérítés összege – hívta fel a figyelmet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) közleményében.

Aki ügyfélkaput használ vagy más KAÜ-azonosítót, az adóhivatal által elkészített adóbevallási tervezetet legkésőbb március 15-től elérheti, legegyszerűbben a NAV vonatkozó oldalán.

Akinek még nincs ügyfélkapu-hozzáférése, elektronikusan vagy a NAV ügyfélszolgálatain és a kormányhivatalokban pár perc alatt regisztrálhat.

Címlapról ajánljuk

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×