Infostart.hu
eur:
385.43
usd:
331.79
bux:
121613.46
2026. január 16. péntek Gusztáv

Tarlós István újabb örömöt hozott a budapestieknek

Tarlós István főpolgármester jelenlétében csütörtök este átadták a margitszigeti multimédiás szökőkutat és a főváros első fénykertjét.

Tarlós István rövid beszédében elmondta, a margitszigeti szökőkút vízfüggönyén mostantól minden este magyar történelmi személyiségek és hírességek fotói jelennek majd meg, míg a sziget északi oldalán 100-140 éves fákat világítanak meg különböző formában.

A főpolgármester úgy fogalmazott, remélik, hogy ezekkel a fejlesztésekkel sikerült újabb örömet okozniuk a budapestieknek és az idelátogatóknak.

Címlapról ajánljuk

Mukics Dániel: a legtöbb helyen nem szabad a jégre menni a tavainkon, folyóinkon

Az életével játszik, aki sétálgat a Duna jegén. A hévégén is kitart a kemény fagy és sokan foglalkozhatnak azzal a gondolattal, hogy előveszik a korcsolyájukat és ellátogatnak valamelyik befagyott természetes vízhez, ehhez azonban előzetesen több dolgot tudni kell. Például a legnagyobb tavakon nem alakult ki ehhez elég vastag jég, máshol pedig néhány praktikát érdemes észben tartani.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×