Infostart.hu
eur:
384.81
usd:
328.94
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes

Bokros Lajos pártja kívülről támogatja az Összefogást

Megállapodtak az Összefogás pártjai a Modern Magyarország Mozgalommal (MoMa) szerdán. Bokros Lajos pártja kívülről támogatja az ellenzéki szövetséget.

Mesterházy Attila MSZP-elnök, az Összefogás miniszterelnök-jelöltje elmondta: vállalták az alkotmányos jogállam helyreállítását, egy kétfordulós arányos választási rendszer kialakítását, a gazdasági felzárkózás megalapozását és a korrupció felszámolását.

Bokros Lajos közölte: kívülről támogatják az Összefogást, sem egyéni, sem listás helyet nem kértek. Jobbközép, konzervatív pártként vannak vitáik a baloldallal, de úgy látják, a jogállam helyreállítása az Összefogástól várható, a baloldal ugyanis a rendszerváltás óta egyszer sem tett kísérletet annak lebontására - mondta.

Bokros Lajos tájékoztatása szerint a megállapodás nem terjed ki az európai parlamenti választásra.

Címlapról ajánljuk
Káel Csaba az új filmjéről: a Magyar menyegző a példa arra, hogy a néphagyományok átmenthetők napjainkba

Káel Csaba az új filmjéről: a Magyar menyegző a példa arra, hogy a néphagyományok átmenthetők napjainkba

Csütörtökön lesz a hazai mozibemutatója a Magyar menyegző című filmnek, ami hiánypótló alkotásként a magyar néptánc, népzene erejét és a szerelem örök történetét egyesíti a mozi nyelvén. A rendező, Káel Csaba az InfoRádióban elmondta: régebbi személyes erdélyi benyomásaiból, élményeiből is táplálkozott, a forgatás során pedig nem alkalmaztak dublőröket, a színészek megtanultak néptáncolni.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Minden egy irányba mutat: ez a sztori lehet az év legjobb befektetése!

Minden egy irányba mutat: ez a sztori lehet az év legjobb befektetése!

Három egymást erősítő érv is alátámasztja, hogy egy olyan befektetési lehetőségre bukkantunk, amely könnyen az év legjövedelmezőbb sztorijává válhat. Ami pedig igazán izgalmassá teszi: a piac egyelőre alig figyel rá, gyakorlatilag nincs reflektorfényben. Az ilyen ritka helyzetekből születnek a legjobb hozamok azok számára, akik időben lépnek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×