Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Rövidített útvonalon közlekednek a hétvégén a 4-6-os villamosok

Elkészült a Margit híd északi hídszerkezetének felújítása, a kivitelező a jövő héten elkezdik a déli rész rekonstrukcióját.

A BKV tájékoztatása szerint a 4-es, 6-os villamos sínpárját is áttelepítik a hídon, ezért holnap este 8 órától a vasárnapi üzemzárásig a villamosok rövidített útvonalon közlekednek a dél-budai végállomások és - a munkaszakasztól függően - az Oktogon vagy a Jászai Mari tér között; a kimaradó szakaszon autóbuszok viszik az utasokat, a Margit hídon keresztül. Szombaton egész nap, valamint vasárnap este 10 óráig az autóbuszok a Moszkva tér és a Nyugati pályaudvar között közlekednek.

Címlapról ajánljuk
Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×