A többcélú kistérségi társulások már az egész országot lefedik - mondta az InfoRádióban Lamperth Mónika önkormányzati és területfejlesztési miniszter.
A tárcavezető szerint a települések együttműködése lehetőséget ad arra, hogy javuljon az oktatás vagy a szociális ellátás színvonala, illetve hogy a közintézmények jobb szolgáltatást nyújtsanak az ott élőknek.
A minisztérium a társulásoknak összesen csaknem 60 milliárd forintos többlettámogatást nyújtott.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







