Az önkormányzat emellett egy gépkocsit is biztosít a polgárőröknek a rendszeres járőrözéshez a településen - mondta Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Kiemelte: a megállapodás értelmében az érintett szervezetek a jogszabályban rögzített feladataik ellátásán kívül túlmunkát látnak majd el a város közrendjének, közbiztonságának javítása érdekében.
A főhadnagy tájékoztatása szerint a kétmilliós támogatás rendőrségi részéből a nyírbátori kapitányság állományának felmerülő túlóráit finanszírozzák majd.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







