Horváth Ágnes a lemondott Molnár Lajost váltja az egészségügyi miniszteri poszton, Fodor Gábor pedig Persányi Miklós helyére lép a környezetvédelmi tárca élén.
Mindkét politikust az SZDSZ jelölte a koalíciós szerződés értelmében.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










