A belga munkaügyi hatóságok 2004-ben figyeltek fel a vállalkozóra, miután rájöttek, hogy cége be nem jelentett lengyel és magyar állampolgárokat alkalmaz.
Az újabb vizsgálat kiderítette, hogy a férfi negyven belga alkalmazottját fokozatosan elbocsátva főként magyar dolgozók foglalkoztatására tért át.
A vállalkozó szállást és napi 35 euró (mintegy 8800 forint) keresetet biztosított a külföldi munkásoknak. A most lebukott tizenhét magyart is az ő egyik házában szállásolták el.
A cégvezető ügyét (akit ezen túl számlahamisítással és adócsalással is gyanúsítanak) munkaügyi vizsgálóbíró deríti fel.
Az iráni háború már 13 országra terjedt ki, és Kaiser Ferenc szerint nem látni, meddig eszkalálódik tovább





