INFORÁDIÓ
2021. szeptember 28. kedd
Vencel

tokió 2020

a magyarok programja

menetrend

Parkes Rebecca (j), a magyar válogatott és Veronika Vahitova, az Orosz olimpiai csapat játékosa a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornája első fordulójában játszott mérkőzésen a tokiói Tacumi Vízilabdaközpontban 2021. július 26-án.

Csoportelső lehet a női vízilabda-válogatott – a magyarok vasárnapi programja

Infostart

A női vízilabda-válogatott a kínaiakkal, a női asztalitenisz-csapat a japánokkal mérkőzik. Berecz Zsombor megpróbál előrébb lépni az éremfutam előtt. Kozák Luca a döntőért fut.

ASZTALITENISZ. A magyar női válogatott 12.30-kor, Madarász Dóra, Pergel Szandra, Fazekas Mária összeállításban játszik nyolcaddöntőt a csapatversenyben az éremre is esélyes, a kínaiak mögött másodikként kiemelt japánokkal.

ATLÉTIKA. Délelőtt Gyurátz Réka (női kalapácsvetés), Nguyen Anasztázia (női távolugrás), valamint Kácser Zita és Tóth Lili Anna (női 3000 m akadály) vesz részt a selejtezőkben, illetve előfutamokban. Délután, 12.45-kor Kozák Luca a női 100 gát elődöntőjében fut.

VITORLÁZÁS. Finndingiben az éremfutam előtti utolsó két futamot rendezik, Berecz Zsombor a harmadik helyen várja a 8.05-re tervezett indítást.

VÍZILABDA. A Tacumi Vízilabdaközpontben Bíró Attila csapata számára a csoportelsőség a tét Kína női vízilabda-válogatottja ellen.

A teljes vasárnapi program, éremosztás 25 számban:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): csapatverseny, két férfi és két női nyolcaddöntő

14.30-17.30 (7.30-10.30): csapatverseny, két férfi és két női nyolcaddöntő

19.30-22.30 (12.30-15.30): csapatverseny, két férfi és két női nyolcaddöntő

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4

9.10-12.00 (7.10-5.00): női kalapácsvetés, selejtező; női 3000 m akadály, előfutam; női távolugrás, selejtező; NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ; férfi 400 m, előfutam

19.10-21.55 (12.10-14.55): FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 100 m, elődöntő; női 100 m gát, elődöntő; NŐI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 800 m, elődöntő; férfi 400 m gát, elődöntő; FÉRFI 100 M DÖNTŐ

BASEBALL (Jokohamai Stadion)

12.00 (5.00): kieséses szakasz

19.00 (12.00) kieséses szakasz

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)

11.00-13.00 (4.00-6.00): férfi kötöttfogás 60 kg és 130 kg, nyolcaddöntő és negyeddöntő; női 76 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-19.15 (11.15-12.15): férfi kötöttfogás 60 kg és 130 kg elődöntő, női 76 kg elődöntő

BMX KERÉKPÁR (Ariake Városi Sportpark) - 2

10.10-12.45 (3.10-5.45): FÉRFI ÉS NŐI SZABADSTÍLUSÚ PARKVERSENYSZÁM, DÖNTŐ

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub) - 1

7.30-16.30 (0.30-9.30): FÉRFI VERSENY, 4. NAP

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion)

férfi torna:

9.30 (2.30): negyeddöntő: Németország-Argentína

12.00 (5.00): negyeddöntő: Ausztrália-Hollandia

18.30 (11.30): negyeddöntő: Belgium-Spanyolország

21.00 (14.00) negyeddöntő: India - Nagy-Britannia

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

férfi torna:

A csoport:

14.15 (7.15): Spanyolország-Argentína

16.15 (9.15): Norvégia-Franciaország

19.30 (12.30): Németország-Brazília

B csoport:

9.00 (2.00): Portugália-Japán

11.00 (4.00): Egyiptom-Bahrein

21.30 (14.30): Dánia-Svédország

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

férfi torna:

C csoport:

13.40 (6.40): Argentína-Japán

17.20 (10.20): Spanyolország-Szlovénia

női torna:

A csoport:

10.00 (3.00): Kanada-Spanyolország

21.00 (14.00): Koreai Köztársaság-Szerbia

LOVASSPORT (Sea Forest Tereppálya)

7.45-11.10 (0.45-4.10): lovastusa (terepverseny), egyéni és csapat

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

15.00-16.25 (8.00-9.25): NŐI 3 MÉTERES MŰUGRÁS, DÖNTŐ

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-13.40 (4.00-6.40): női 51 kg negyeddöntő, férfi 57 kg, 75 kg és +91 kg negyeddöntő, férfi 69 kg és 81 kg elődöntő

17.00-19.40 (10.00-12.40): női 51 kg negyeddöntő, férfi 57 kg, 75 kg és +91 kg negyeddöntő, férfi 69 kg és 81 kg elődöntő

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

férfi torna:

A csoport:

9.00 (2.00): Lengyelország-Kanada

16.25 (9.25): Olaszország-Venezuela

19.40 (12.40): Japán-Irán

B csoport:

11.05 (4.05): Brazília-Franciaország

14.20 (7.20): Orosz Olimpiai Csapat-Tunéza

21.45 (14.45): Egyesült Államok-Argentína

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

8.30-13.15 (1.30-6.15): férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

9.00-22.50 (2.00-15.50): férfi és női nyolcaddöntős mérkőzések

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 1

13.50-16.00 (6.50-9.00): női 76 kg, B csoport

19.50-22.00 (12.50-15.00): NŐI 76 KG, A CSOPORT

TENISZ (Ariake Teniszpark) - 3

12.00-20.00 (5.00-13.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ, NŐI PÁROS DÖNTŐ, VEGYESPÁROS DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont) - 1

13.00-16.00 (6.00-9.00): férfi egyes elődöntő

20.30-23.00 (13.30-16.00): NŐI EGYES bronzmérkőzés és DÖNTŐ

TORNA (Ariake Tornaközpont) - 4

17.00-20.10 (10.00-13.10): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - FÉRFIAK: TALAJ, LÓLENGÉS; NŐK: UGRÁS, FELEMÁSKORLÁT

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ) - 5

10.30-12.25 (7.30-5.25): DÖNTŐK - FÉRFI 50 M GYORS, NŐI 50 M GYORS, FÉRFI 1500 M GYORS, NŐI 4X100 M VEGYES VÁLTÓ, FÉRFI 4X100 M VEGYES VÁLTÓ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő) - 2

12.05-18.00 (5.05-11.00): Finndingi, férfi és női 470-es, Nacra, LASER ÉS LASER RADIAL ÉREMFUTAM

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok) - 1

9.00-16.00 (2.00-9.00): férfi tőr csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-21.20 (11.30-14.20): FÉRFI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

női torna:

A csoport:

15.30 (8.30): Hollandia-Kanada

19.50 (12.50): Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság

B csoport:

14.00 (7.00): Magyarország-Kína

18.20 (11.20): Orosz Olimpiai Csapat-Japán

Nyitókép: MTI/Kovács Tamás
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018