INFORÁDIÓ
2021. szeptember 25. szombat
Eufrozina, Kende

tokió 2020

menetrend

magyarok programja

TOKYO, JAPAN - JULY 26: Kristof Milak of Team Hungary competes in heat five of the Mens 200m Butterfly on day three of the Tokyo 2020 Olympic Games at Tokyo Aquatics Centre on July 26, 2021 in Tokyo, Japan. (Photo by Al Bello/Getty Images)

Milák Kristóf csütörtökön is pillangózik – a magyarok napi programja

Infostart

Kapás Boglárka, Németh Nándor és a 4x200-as női gyorsváltó is érdekelt az úszódöntőkben, Berecz Zsombor tovább csatázik hajóosztályában az éremért, játszik a férfi vízilabda- és a női kézilabda-csapat. Kilenc sportágban lesznek érdekeltek a magyarok csütörtökön a tokiói olimpián.

CSELGÁNCS. A férfiak 100 kg-os súlycsoportjában, a 32 között, Cirjenics Miklós a lett Jevgenijs Borodavko ellen mutatkozik be hajnali 4 óra után.

EVEZÉS. Pétervári-Molnár Bendegúz 4.10-tól az elődöntőben evez, a célja a tizenkettőből a hatba kerülés, a döntőbe jutás.

KÉZILABDA. Magyar idő szerint 12.30-tól a magyar női válogatott az orosz csapat ellen játszik.

SPORTLÖVÉSZET. A nap első magyar szereplője, hajnali kettőtől, a női sportpisztolyban Major Veronika a pontlövészetben versenyez.

TORNA. Kovács Zsófia 12.50-től a női egyéni összetett döntőjében lesz érdekelt.

ÚSZÁS. A magyar idő szerint hajnali programban Telegdy Ádám (férfi 200 m hát, 4.04) elődöntőt, Kapás Boglárka (női 200 m pillangó, 4.28) döntőt, Németh Nándor (férfi 100 m gyors, 4.37) ugyancsak döntőt, Cseh László (férfi 200 m vegyes) elődöntőt úszik, 5.31-kor kezdődik a női 4x200 m gyors döntője. Kora délután következnek az új számok előfutamai, a női 800 m gyorsé (Késely Ajna, 12. 22), a férfi 100 m pillangóé (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, 12.59), a női 200 m háté (Hosszú Katinka, 13.13, majd Burián Katalin 13.16), s végül a 4x100 m mix vegyesváltóé utána, a program végén.

VÍVÁS. A Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida összetételő magyar csapat 3.50-től a világ legjobbjai közé tartozó olasz hármassal vív az elődöntőért.

VITORLÁZÁS. 5.05-től, szűk három óra alatt, Laser Standardban (Vadnai Benjamin), Laser Radialban (Érdi Mária) és Finndingiben (Berecz Zsombor) is két-két futamot rendeznek. A női szörfösökre (Cholnoky Sára) három futam is vár.

VÍZILABDA. A férfi válogatott biztos esélyese a hajnali 3.00 órakor kezdődő. a Dél-afrikai Köztársaság elleni csoportmérkőzésnek.

A csütörtöki teljes műsor, éremosztás 17 számban:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok) - 1

11.00-13.00 (4.00-6.00): női egyes elődöntő

15.00-17.00 (8.00-10.00): férfi egyes elődöntő

20.00-22.10 (13.00-15.10): NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ

BASEBALL (Jokohamai Stadion)

nyitókör, B csoport:

19.00 (12.00): Izrael-Koreai Köztársaság

BMX KERÉKPÁR (Ariake Városi Sportpark)

10.00-12.00 (3.00-5.00): férfi és női negyeddöntő

CSELGÁNCS (Nippon Budokan) - 2

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 78 kg és férfi 100 kg selejtező, 32 között, nyolcaddöntő, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 78 KG ÉS FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya) - 4

8.30-11.50 (1.30-4.50): B döntő - férfi kettes, női kettes, férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár, A döntő - FÉRFI KETTES, NŐI KETTES, FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR; A/B elődöntő - férfi egypár, női egypár; C döntő - férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár; C/D elődöntő - férfi egypár, női egypár

GYEPLABDA (ÓI Gyeplabda Stadion)

férfi torna:

A csoport:

9.30 (2.30): India-Argentína

B csoport:

10.00 (3.00): Belgium-Kanada

11.45 (4.45): Dél-afrikai Köztársaság - Németország

12.15 (5.15): Hollandia - Nagy-Britannia

női torna:

A csoport:

19.00 (12.00): Nagy-Britannia - Hollandia

B csoport:

18.30 (12.30): Spanyolország-Kína

20.45 (13.45): Japán-Argentína

21.15 (14.15): Új-Zéland - Ausztrália

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub)

7.30-16.00 (0.30-9.00): férfi verseny, 1. nap

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi és női egyéni 64-es tábla és 32-es tábla

16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi és női egyéni 64-es tábla és 32-es tábla

KAJAK-KENU, SZLALOM (Kaszai Vadvízi Kajak-kenu Központ) - 1

14.00-16.45 (7.00-9.45): NŐI C-1 középfutam, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

női torna:

A csoport:

9.00 (2.00): Hollandia-Angola

14.15 (7.15): Japán-Koreai Köztársaság

16.15 (9.15): Montenegró-Norvégia

B csoport:

11.00 (4.00): Spanyolország-Brazília

19.30 (12.30): Magyarország-Orosz olimpiai csapat

21.30 (14.30): Svédország-Franciaország

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

női torna:

A csoport:

10.00 (3.00): Kanada-Koreai Köztársaság

17.20 (10.20): Spanyolország-Szerbia

férfi torna:

C csoport:

13.40 (6.40): Szlovénia-Japán

21.00 (14.00): Spanyolország-Argentína

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-14.10 (4.00-7.10): női 51 kg nyolcaddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő

17.00-20.10 (10.00-13.10): női 51 kg nyolcaddöntő, férfi 75 kg nyolcaddöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő

RÖGBI (Tokiói Stadion)

női torna:

A csoport:

11.00 (4.00): Orosz olimpiai csapat - Nagy-Britannia

11.30 (4.30): Új-Zéland - Kenya

18.30 (11.30): Új-Zéland - Nagy-Britannia

19.00 (12.00): Orosz olimpiai csapat - Kenya

B csoport:

9.00 (2.00): Franciaország - Fidzsi-szigetek

9.30 (2.30): Kanada-Brazília

16.30 (9.30): Kanada - Fidzsi-szigetek

17.00 (10.00): Franciaország-Brazília

C csoport:

10.00 (3.00): Egyesült Államok-Kína

10.30 (3.30): Ausztrália-Japán

17.30 (10.30): Ausztrália-Kína

18.00 (11.00): Egyesült Államok-Japán

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

női torna:

A csoport:

11.05 (4.05): Koreai Köztársaság-Dominikai Köztársaság

14.20 (7.20): Szerbia-Kenya

19.40 (12.40): Japán-Brazília

B csoport:

9.00 (2.00): Olaszország-Argentína

16.25 (9.25): Kína-Orosz olimpiai csapat

21.45 (14.45): Egyesült Államok-Törökország

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér) - 2

9.00-12.45 (2.00-5.45): női sportpisztoly, pontlövészet, 30 lövés

9.00-16.55 (2.00-9.55): női és férfi trap, alapverseny 2. nap, NŐI ÉS FÉRFI TRAP DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

9.00-11.50 (2.00-4.50): férfi vagy női csoportmérkőzések

15.00-17.50 (8.00-10.50): férfi vagy női csoportmérkőzések

20.00-22.50 (13.00-15.50): férfi vagy női csoportmérkőzések

TENISZ (Ariake Teniszpark)

15.00-24.00 (8.00-17.00): férfi egyes negyeddöntő, női egyes elődöntő, női páros elődöntő, vegyes páros negyeddöntő

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-15.30 (2.00-8.30): vegyes páros elődöntő, férfi páros negyeddöntő, női egyes nyolcaddöntő

17.00-22.00 (10.00-15.00): női páros negyeddöntő, férfi egyes nyolcaddöntő

TORNA (Ariake Tornaközpont) - 1

19.50-22.05 (12.50-15.05): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ) - 5

10.30-13.10 (3.30-6.10): elődöntők, döntők - FÉRFI 800 M GYORS (d), FÉRFI 200 M MELL (d), női 100 m gyors (ed), férfi 200 m hát (ed), NŐI 200 M PILLANGÓ (d), FÉRFI 100 M GYORS (d), női 200 m mell (ed), férfi 200 m vegyes (ed), NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 800 m gyors, férfi 100 m pillangó, női 200 m hát, 4x100 m mix vegyesváltó

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok) - 1

10.50-16.25 (7.00-9.25): női tőr csapatverseny negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-21.30 (11.30-14.30): NŐI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): férfi és női szörf, Laser, Laser Radial, Finndingi, férfi és női 470-es, Nacra, férfi 49-es

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

férfi torna:

A csoport:

10.00 (3.00): Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság

14.00 (7.00): Egyesült Államok-Olaszország

18.20 (11.20): Görögország-Japán

B csoport:

11.30 (4.30): Spanyolország-Kazahsztán

15.30 (8.30): Horvátország-Montenegró

19.50 (12.50): Szerbia-Ausztrália

Nyitókép: Al Bello/Getty Images
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018