INFORÁDIÓ
2021. szeptember 20. hétfő
Friderika

tokió 2020

menetrend

magyarok programja

TOKYO, JAPAN - JULY 25: Krisztian Manhercz of Team Hungary passes during the Mens Preliminary Round Group A match between Hungary and Greece on day two of the Tokyo 2020 Olympic Games at Tatsumi Water Polo Centre on July 25, 2021 in Tokyo, Japan. (Photo by Leon Neal/Getty Images)

A lőtérre, Milákra és Hosszúra, továbbá két csapatunkra szegeződnek a szemek – az olimpia keddi programja

Infostart

Kedden újra vízbe ugrik Milák Kristóf, Kenderesi Tamás és Hosszú Katinka, játszik a női kézilabda- és a férfi vízilabda-válogatott, valamint az érem reményében áll lőállásba a Mészáros Eszter, Péni István kettős.

CSELGÁNCS. Hajnali négy órakor kezdődnek a női 63 kg küzdelmei, Özbas Szofival, illetve a férfi 81 kg-os kategóriában bemutatkozik Ungvári Attila.

HEGYIKERÉKPÁR. Reggel nyolc órától a női terepversenyben Vas Kata Blanka indul.

KÉZILABDA. A Jojogi Nemzeti Sportcsarnokban magyar idő szerint hajnali négy órakor kezdődik a Magyarország-Brazília mérkőzés.

SPORTLÖVÉSZET. Az Aszaka Lőtéren a nap a légpuska vegyescsapatoké. Az alapverseny 6.15-kor, a középdöntő 7 órakor, a döntő 8.52-kor kezdődik. Mészáros Eszter és Péni István képviseli a magyar színeket.

TOLLASLABDA. A Muszasino Sportközpontban három óra után Krausz Gergely az orosz Szergej Szirant, majd hét óra után Sárosi Laura a malajziai Soniia Cheah ellen játssza második csoportmérkőzését.

TRIATLON. Magyar idő szerint már hétfőn 23.30-kor kezdődik a triatlonozók női versenye Bragmayer Zsanett-tel és Kovács Zsófiával.

ÚSZÁS. Hajnali fél öttől úsznak magyarok az elődöntőkben, sorrendben 200 pillangón Kenderesi Tamás (4.35) és Milák Kristóf (4.41), majd 200 vegyesen Hosszú Katinka (4.58). Délután öten egyéni számban úsznak és indul a 4x200-as férfi gyorsváltó is. A program: férfi 100 m gyors (Szabó Szebasztián. 12.16, Németh Nándor, 12.20), női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, 12.27, Kapás Boglárka, 12.31), férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország, 12.54), férfi 800 m (Kalmár Ákos, 13.21).

VITORLÁZÁS. Érdi Mária Laser Radialban, Vadnai Benjámin Laser Standardban teljesít két futamot, harmadikként, 6.05-től kezd két futammal a finn dingis Berecz Zsombor.

VÍZILABDA. Magyar idő szerint 11.20-kor kezdődik a Magyarország-Japán csoportmérkőzés.

A teljes keddi program (éremosztás 20 számban)

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes harmadik forduló

14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női egyes harmadik forduló, nyolcaddöntő

19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női egyes nyolcaddöntő

CSELGÁNCS (Nippon Budokan) - 2

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 63 kg és férfi 81 kg selejtező, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 63 KG és FÉRFI 81 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion)

férfi torna, A csoport:

9.30 (2.30): Argentína-Ausztrália

10.00 (3.00): India-Spanyolország

11.45 (4.45): Japán - Új-Zéland

B csoport:

12.15 (5.15): Németország - Nagy-Britannia

18.30 (11.30): Belgium - Dél-afrikai Köztársaság

20.45 (13.45): Hollandia-Kanada

HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya) - 1

15.00-17.00 (8.00-10.00): NŐI TEREPVERSENY

HULLÁMLOVAGLÁS (Curigaszaki Szörfpart)

7.00-14.20.00 (0.00-7.20): férfi és női negyeddöntő, elődöntő

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

12.00-16.00 (5.00-9.00): férfi és női egyéni 64-es tábla, 32-es tábla

KAJAK-KENU, SZLALOM (Kaszai Vadvízi Kajak-kenu Központ) - 1

14.00-17.00 (7.00-10.00): NŐI K-1 középfutam, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

női torna, A csoport:

9.00 (2.00): Japán-Montenegró

16.15 (9.15): Koreai Köztársaság-Hollandia

19.30 (12.30): Angola-Norvégia

B csoport:

11.00 (4.00): Brazília-Magyarország

14.15 (7.15): Svédország-Oroszország

21.30 (14.30): Franciaország-Spanyolország

3x3-AS KOSÁRLABDA (Aomi Városi Sportpark)

13.30-15.30 (6.30-8.30): két női és két férfi csoportmérkőzés

17.00-18.50 (10.00-11.50): két női és két férfi csoportmérkőzés

20.30-22.50 (13.30-15.50): két női és két férfi negyeddöntő

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

női torna, B csoport:

10.00 (3.00): Japán-Franciaország

13.40 (6.40): Nigéria-Egyesült Államok

C csoport:

17.20 (10.20): Ausztrália-Belgium

21.00 (14.00): Puerto Rico-Kína

LABDARÚGÁS

női torna, E csoport:

20.00 (13.00): Chile-Japán (Mijagi Stadion)

20.00 (13.00): Kanada - Nagy-Britannia (Ibaraki Kasima Stadion)

F csoport:

20.30 (13.30): Brazília-Zambia (Szaitama Stadion)

20.30 (13.30): Hollandia-Kína (Jokohamai Nemzetközi Stadion)

G csoport:

17.00 (10.00): Új-Zéland - Svédország (Mijagi Stadion)

17.00 (10.00): Egyesült Államok - Ausztrália (Ibaraki Kasima Stadion)

LOVASSPORT (Lovas Park) - 1

17.00-22.40 (10.00-15.40): DÍJLOVAGLÁS, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

15.00-16.00 (8.00-9.00): NŐI SZINKRONTORONYUGRÁS

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-14.45 (4.00-7.45): női 60 kg első forduló, női 69 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg és 91 kg nyolcaddöntő

17.00-20.45 (10.00-13.45): női 60 kg első forduló, női 69 kg nyolcaddöntő, férfi 69 kg és 91 kg nyolcaddöntő

RÖGBI (Tokiói Stadion)

férfi torna, A csoport:

10.00 (3.00): Argentína-Koreai Köztársaság

10.30 (3.30): Új-Zéland - Ausztrália

B csoport:

9.00 (2.00): Kanada-Japán

9.30 (2.30): Fidzsi-szigetek - Nagy-Britannia

C csoport:

11.00 (4.00): Kenya-Írország

11.30 (4.30): Dél-afrikai Köztársaság - Egyesült Államok

mérkőzések a 9-12. helyért:

16.30 (9.30) és 17.00 (10.00):

negyeddöntők:

17.30 (10.30), 18.00 (11.00), 18.30 (11.30), 19.00 (12.00)

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

női torna, A csoport:

14.20 (7.20): Japán-Szerbia

19.40 (12.40): Brazília-Dominikai Köztársaság

21.45 (14.45): Koreai Köztársaság-Kenya

B csoport:

9.00 (2.00): Argentína-Oroszország

11.05 (4.05): Kína-Egyesült Államok

16.25 (9.25): Olaszország-Törökország

SOFTBALL (Jokohamai Stadion) - 1

13.00 (6.00): bronzmérkőzés: Kanada-Mexikó

20.00 (13.00): döntő: Egyesült Államok-Japán

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér) - 2

9.00-16.30 (2.00-9.30): LÉGPISZTOLY, VEGYESCSAPAT, alapverseny és DÖNTŐ; LÉGPUSKA, VEGYESCSAPAT alapverseny és DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

9.00-12.50 (2.00-5.50): négy női vagy férfi selejtezőmérkőzés

15.00-17.50 (8.00-10.50): három női és férfi selejtezőmérkőzés

20.00-22.50 (13.00-15.50): három női és férfi selejtezőmérkőzés

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 2

11.50-14.00 (4.50-7.00): női 59 kg és 64 kg B csoport

15.50-18.00 (8.50-11.00): NŐI 59 KG A CSOPORT

19.50-22.00 (12.50-15.00): NŐI 64 KG A CSOPORT

TEKVONDÓ (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 2

10.00-17.00 (3.00-10.00): női 67 kg és férfi 80 kg nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

19.00-22.30 (12.00-15.30): NŐI 67 KG és FÉRFI 80 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes második forduló, női egyes harmadik forduló, férfi páros negyeddöntő, női páros második forduló és negyeddöntő

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes, férfi és női páros csoportmérkőzések

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes, férfi és női páros csoportmérkőzések

TORNA (Ariake Tornaközpont) - 1

19.45-22.10 (12.45-15.10): NŐI CSAPATDÖNTŐ

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark) - 1

6.30-9.05 (23.30-2.05): NŐI VERSENY

ÚSZÁS (Olimpiai Vizes Központ) - 4

10.30-12.25 (3.30-5.25): elődöntők, döntők - női 200 m gyors (ed), FÉRFI 200 M GYORS (d), NŐI 100 M HÁT (d), FÉRFI 100 M HÁT (d), NŐI 100 M MELL (d), férfi 200 m pillangó (ed), női 200 m vegyes (ed)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - férfi 100 m gyors, női 200 m pillangó, férfi 200 m mell, férfi 4x200 m gyorsváltó, férfi 800 m

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): Laser, Laser Radial, Finndingi, férfi és női 49-es

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok) - 1

10.00-15.20 (3.00-8.20): női párbajtőr csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-20.40 (11.30-13.40): NŐI PÁRBAJTŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

férfi torna, A csoport:

10.00 (3.00): Dél-afrikai Köztársaság - Egyesült Államok

15.30 (8.30): Olaszország-Görögország

18.20 (11.20): Japán-Magyarország

B csoport:

11.30 (4.30): Montenegró-Spanyolország

14.00 (7.00): Kazahsztán-Szerbia

19.50 (12.50): Ausztrália-Horvátország

Nyitókép: Leon Neal/Getty Images
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018