Infostart.hu
eur:
389.61
usd:
338.51
bux:
121718.08
2026. március 28. szombat Gedeon, Johanna
Szoboszlai Dominik, a Liverpool játékosa az angol elsõ osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Liverpool-Arsenal mérkõzésen Liverpoolban 2025. augusztus 31-én. A Liverpool Szoboszlai szabadrúgásból szerzett góljával 1-0-ra gyõzött.
Nyitókép: MTI/EPA/Adam Vaughan

Szoboszlai Dominik borús megállapításra jutott a karrierjét illetően

Szoboszlai Dominik, a Liverpool magyar futballistája szerint a legnehezebb időkben kell a legjobban összetartania a csapatnak, ez húzhatja ki a gödörből a sorozatban négyszer vereséget szenvedett együttest, amely szerda este az Eintracht Frankfurt otthonában lép pályára a Bajnokok Ligája alapszakaszának harmadik fordulójában.

„Azt hiszem, az én karrieremben még sosem fordult elő, de a többiekében sem nagyon, hogy zsinórban négy meccset elveszítsünk. Most kell igazán összetartanunk, hiszen amikor sikeresek vagyunk, akkor könnyű, de a legfontosabb, hogy a nehéz időkben is együtt maradjunk” – idézte a Liverpool honlapja a magyar válogatott csapatkapitányát, aki a kijelölt játékos volt a csapat keddi hivatalos sajtótájékoztatójára, repülőgépük azonban technikai okok miatt csak többórás késéssel szállt fel, így lekésték az eseményt.

Szoboszlai megjegyezte, bíznak abban, hogy kemény munkával a szerencse is az ő oldalukra áll, és azok a helyzetek, amelyek például a kapufáról kifelé pattantak az elmúlt meccseken, ezúttal másképpen alakulnak majd.

A magyar futballista hozzátette, az elmúlt szezonban többször is megmutatta erejét a gárda, ennek köszönhetően is hódította el a bajnoki címet a Premier League-ben, most Frankfurtban is hasonló mentalitásra van szükség.

A német riválisról szólva Szoboszlai elmondta, jól ismeri az ellenfelet és annak edzőjét, Dino Topmöllert, aki korábbi csapatánál, a Leipzignél volt segédedző: „Voltak ellenük jó és rosszabb meccsei egyaránt, erős csapat, hihetetlen szurkolótáborral.”

Címlapról ajánljuk
Magyar Alvás Szövetség a vasárnapi óraállításról: van, akinek két hetét is pokollá teszi az átállás

Magyar Alvás Szövetség a vasárnapi óraállításról: van, akinek két hetét is pokollá teszi az átállás

Szombatról vasárnapra virradó éjszaka egy órával előrébb kell állítani az órákat, mert kezdődik a nyári időszámítás. Ennek élettani hatásairól és az óraátállítás jövőjéről G. Németh György, a Magyar Alvásszövetség elnöke beszélt az InfoRádióban.

Dulakodás Orbán Viktor beszéde alatt Győrben, forrósodik a kampány

Győrben már a beszéd előtt elszabadultak az indulatok. Az egymásnak feszülő kormánypárti és ellenzéki csoportok között dulakodások alakultak ki, transzparenseket téptek ki egymás kezéből, miközben a skandálások és sértő bekiabálások egyre erősödtek.
inforadio
ARÉNA
2026.03.30. hétfő, 18:00
Nagy Dávid
a Magyar Kétfarkú Kutya Párt pártigazgatója, választási listavezetője
Újabb ország lépett be a háborúba, nagyon súlyos csapás érte Amerika egyik bázisát - Híreink az iráni háborúról szombaton

Újabb ország lépett be a háborúba, nagyon súlyos csapás érte Amerika egyik bázisát - Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombat reggel, a közel-keleti háború kitörése óta először az Irán által támogatott jemeni húszik ballisztikus rakétákat indítottak Izrael felé, ezzel pedig Jemen is belépett a harcokba. Az éjszaka folyamán súlyos támadás érte Amerika szaúd-arábiai Prince Sultan légibázisát. Az Irán által végrehajtott a csapásban 12 amerikai katona sebesült meg, emellett pedig legalább két légi utántöltő repülőgép is jelentős károkat szenvedett. Steve Witkoff amerikai főtárgyaló tegnap arról számolt be, hogy akár már a héten megkezdődhetnek a béketárgyalások az Egyesült Államok és Irán között, azonban eközben Irán vezetői még mindig elutasítják, hogy megindult volna a tárgyalás a két ország között. Cikkünk percről-percre frissül a közel-keleti háború híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×