Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente
Nyitókép: Unsplash.com

Sorsoltak a Kl-ben: Paks–Fiorentina jöhet a negyedik körben

Biztosan magyar játékost foglalkoztató együttessel játszhat a Győr a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező negyedik fordulójában, melyben a Paks a Fiorentinával találkozhat, amennyiben továbbjut a harmadik körből.

A harmadik fordulóban az ETO FC Győr a Csongvai Áront foglalkoztató svéd AIK Stockholmmal csap össze. Az európai szövetség svájci székházában megtartott hétfői sorsoláson pedig kiderült, hogy a negyedik fordulóban ennek a párharcnak a továbbjutója Bolla Bendegúz osztrák csapatával, a Rapid Wiennel, vagy Keresztes Krisztián skót együttesével, a Dundee Uniteddel játszik majd. Mindez azt jelenti, hogy biztosan lesz magyar–magyar párharc a főtábláért kiírt utolsó selejtezőkörben.

A Magyar Kupa-címvédő Paksi FC-re – amennyiben elbúcsúztatja az ukrán Polisszja Zsitomirt – az olasz ACF Fiorentina vár a negyedik körben.

Mindkét magyar együttes hazai pályán kezdhetné a negyedik fordulós párharcot.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×