Infostart.hu
eur:
382.7
usd:
327
bux:
123797.08
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
Gedó György olimpiai bajnok ökölvívó a 70. születésnapja alkalmából tartott köszöntés végén a Nagy Béla Hagyományőrző Egyesület belvárosi rendezvénytermében 2019. április 23-án.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Az agyvérzése után újabb kórral kell megküzdenie a magyar olimpiai bajnoknak

Gedó Györgynek még hosszabb ideig kórházi ápolásra lesz szüksége.

Gedó György, a magyar sport 101. olimpiai aranyérmese még január 19-én kapott agyvérzést, életveszélyes állapotban került kórházba, ahogy arról az Infostart is beszámolt. A 75 éves egykori sportolón, aki a müncheni olimpia mellett két Európa-bajnokságot is megnyert, az Amerikai úti idegsebészeten életmentő műtétet kellett végrehajtani.

Az a beavatkozás jól sikerült, folyékonyan beszél és mozogni is tud, de a Sportalnak az olimpiai bajnok fia elárulta, a baj nem járt egyedül, mert édesapja a kórházban tüdőgyulladást kapott, és most abból lábadozik.

A várakozások szerint ez hosszabb időt vesz majd igénybe.

Címlapról ajánljuk

Automatikus lesz a január havi rezsistop – Kormányinfó

Rendkívüli érdeklődés övezte a sajtótájékoztatón a rezsistopot, a lakosságnak nem lesz tennivalója az érvényesítéshez, de a végleges csomag kidolgozására a kormány kér még egy hetet. A Nemzeti Petícióra is több kérdés irányult, ugyanígy a Béketanács és Kapitány Istvánt tiszás szerepvállalása is nagy érdeklődést váltott ki.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×