Infostart.hu
eur:
387.53
usd:
333.96
bux:
121047.86
2026. március 4. szerda Kázmér
Christopher Nkunku, az RB Leipzig játékosa ünnepel, miután gólt lőtt a labdarúgó Bajnokok Ligája A csoportjának negyedik fordulójában játszott RB Leipzig - Paris Saint Germain mérkőzésen Lipcsében 2021. november 3-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Filip Singer

A Chelsea elvitte az RB Leipzig egyik támadóját

A 25 éves, 10-szeres francia válogatott játékos hat évre írt alá a londoni együtteshez.

Christopher Nkunku már tavaly megegyezett az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Chelsea-vel, amely kedden délelőtt hivatalos csatornáin jelentette be a támadó 6 évre szóló hivatalos szerződését - írta az Index.

Nkunku nagyon örül, hogy a Kékekhez kerülhet.

"Nagy erőfeszítéseket tett a klub azért, hogy idekerüljek, és már alig várom, hogy megismerjem az új edzőmet és csapattársaimat, valamint megmutassam a csapat szurkolóinak, mire vagyok képes a pályán. Miután játszottam a Ligue 1-ben és a Bundesligában, most a Premier League-ben, a világ egyik legerősebb bajnokságában is szeretnék bizonyítani. Izgatottan várom ezt a kihívást, és büszkén viselem majd a Chelsea mezét" - lelkendezett a Chelsea hivatalos honlapján.

Érdekesség, hogy a tavalyi orvosi vizsgálatok idején még Thomas Tuchel irányította a csapatot, télen, az előszerződés aláírásakor Graham Potter volt a menedzser, Nkunku mostani érkezésénél viszont már Mauricio Pochettino a Chelsea edzője.

Címlapról ajánljuk
Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lankán is ragadtak magyarok a közel-keleti háború miatt. Erről Smidtné Horváth Zsuzsanna, a Magyarok Srí Lankán utazási iroda vezetője beszélt az InfoRádióban. Elmagyarázta azt is, hogy miért kell(ene) még a drága alternatív járattal utazni hajlandó turistáknak is fél hónapot várniuk.

Hortay Olivér az Arénában: két módon is súlyosan roncsolódik most a világ olajellátása

A Hormuzi szoros kiesése a nemzetközi olajpiaci útvonalakból nagy érvágás, de legalább ennyire komoly probéma, hogy a megtámadott Irán válaszcsapásként a környező országok infrastruktúráját támadja – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Hortay Olivér közgazdász, a Századvég Konjuktúrakutató Zrt energia- és klímapolitikai üzletágvezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×