Infostart.hu
eur:
381.87
usd:
327.62
bux:
0
2025. december 8. hétfő Mária
A ferencvárosi Vámos Márton a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében játszott FTC Telekom Waterpolo és a horvát Jug Dubrovnik mérkőzésen Belgrádban 2022. június 2-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Férfi vízilabda BL - Vámosék a címvédő Pro Recco legyőzésével kezdték a sorozatot

A Vámos Mártont foglalkoztató görög Olympiakosz 9-7-re legyőzte Zalánki Gergő csapatát, a címvédő olasz Pro Reccót a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének keddi nyitónapján.

A 2018-as és az idei győztes összecsapásán, a sorozat honlapja szerint a hazaiaknál Vámos egyszer volt eredményes, míg a túloldalon az előző idényben gólkirály Zalánki a mezőny legeredményesebbjeként négyszer talált a kapuba.

A főtáblán szereplő két magyar csapat szerdán kezdi meg szereplését, a legutóbbi kiírásban bronzérmes FTC-Telekom Waterpolo a spanyol Sabadell, a Genesys OSC pedig a francia Olmypique Marseille vendégeként ugrik medencébe.

Címlapról ajánljuk
Szakértő az autós szigorításokról: a kényszerítő eszközök alkalmazását nem lehet kifogásolni, ha nem lépik túl a határokat

Szakértő az autós szigorításokról: a kényszerítő eszközök alkalmazását nem lehet kifogásolni, ha nem lépik túl a határokat

Az államtitkár szerint a közúti közlekedési törvény módosításával egyszerűbbé válik a közlekedést zavaró és a biztonságot veszélyeztető járművek elszállíttatása, továbbá jóval hatékonyabbá válhat a közúti ellenőrzés is. A Magyar Autóklub Jogi és Érdekvédelmi Bizottságának elnöke az InfoRádióban elmondta: a kényszerítés módja és szigorúsága leginkább attól függhet majd, hogy az adott személy mennyire áll ellen a rendőri intézkedésnek.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Nagyon felpörgött az orosz előrenyomulás, Trump kihátrálhat az ukrajnai háborúból – Háborús híreink hétfőn

Nagyon felpörgött az orosz előrenyomulás, Trump kihátrálhat az ukrajnai háborúból – Háborús híreink hétfőn

Oroszország novemberben mintegy 320 négyzetkilométerrel növelte az általa ellenőrzött ukrán területek nagyságát, ami a háború kezdete óta az egyik leggyorsabb előrenyomulásnak számít. Az ukrán DeepState szerint ez körülbelül kétszerese az októberi területszerzésnek. Donald Trump amerikai elnök fia, Donald Trump Jr. szerint apja akár ki is hátrálhat az ukrajnai háborúból, amely szerinte nincs ott az Egyesült Államok számára legfontosabb tíz dolog között. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×