Infostart.hu
eur:
379.05
usd:
319.33
bux:
130202.21
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Neymar, a Paris Saint-Germain játékosa a Bayern München ellen a labdarúgó Bajnokok Ligájának lisszaboni döntőjében játszott mérkőzésen 2020. augusztus 23-án.
Nyitókép: MTI/EPA pool/Miguel A. Lopes

Neymar lemaradhat a februári PSG-Real Madrid meccsről

A vártnál későbbre tolódik a Paris Saint-Germain brazil világsztárja, Neymar visszatérése a futballpályára.

A PSG közleménye szerint a támadónak még legalább négy-öt hetet kell pihennie, hogy teljesen felépüljön bokasérüléséből, amelyet november 28-án szenvedett a Saint-Étienne elleni mérkőzésen. A bajnoki címvédő 3-1-es győzelmét hozó találkozón a 29 éves játékost a 88. percben kellett lecserélni, miután Yvann Macon rálépett lábára. Később mankóra támaszkodva hagyta el a stadiont.

Akkor úgy kalkuláltak a fővárosi csapatánál, hogy körülbelül hat-nyolc hetet kell kihagynia Neymarnak, a friss diagnózis viszont azt jelenti, hogy legkorábban január végén kezdheti újra az edzéseket, így várhatóan még nem lesz bevethető a párizsiak jövő évi első Bajnokok Ligája-fellépésén.

A PSG a BL nyolcaddöntőjében február 15-én játssza első meccsét, amikor is a Real Madridot fogadja Párizsban.

Címlapról ajánljuk
Sorban álltak az érvek a cukrászdák bevonására az 5+1 akciótervbe

Sorban álltak az érvek a cukrászdák bevonására az 5+1 akciótervbe

Erdélyi Balázs, a Magyar Cukrász Ipartestület szakmai elnöke az InfoRádióban részletezte: akár bérre, akár gépek megújítására fordíthatják a forrásokat, mindenképpen kulcsfontosságú segítséget kapnak a kormányzattól; vékony a határ, hogy a cukrászda üzemeltetése megtérüljön, de a vásárló távolmaradjon az árakat látva.

„A liberális demokrácia kezdi felzabálni saját magát” – Schiffer András az Arénában

Anti-imperialistaként kutyakötelessége az embernek tiltakozni az ellen, hogyha valaki azt gondolja, egy meghatározó ország elnökeként elrendezheti más országok sorsát, de azzal sem ért egyet, hogy Donald Trumppal ellentétben az európai politikában a döntések nem megszemélyesíthetők. Schiffer András ügyvéd, korábbi országgyűlési képviselő, az LMP alapítója és korábbi társelnöke beszélt erről az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
Elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütötték a szoftvercégeket, estek a nemesfémek is

Elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütötték a szoftvercégeket, estek a nemesfémek is

A japán Nikkei és a dél-koreai Kospi index is új történelmi csúcsra emelkedett ma, a nyitás után pluszba lendültek az európai és az amerikai piacok is. A befektetők elsősorban a vállalati gyorsjelentésekre és a délután megjelenő amerikai makroadatra figyelnek, a heti friss munkanélküli segélykérelmek számáról kapunk mag friss statisztikát. A magyar tőzsdén az OTP és a Magyar Telekom nagyot emelkedett. Estére elromlott a hangulat Amerikában, ismét ütötték a szoftvercégeket, de az aranyat és az ezüstöt is. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×