Infostart.hu
eur:
381.9
usd:
327.69
bux:
109131.88
2025. december 5. péntek Vilma
Babos Tímea (b) és a francia Kristina Mladenovic a harmadikként rangsorolt Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh kettős ellen játszik a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének elődöntőjében 2019. július 12-én.
Nyitókép: MTI/Andy Rain

Roland Garros - Babosék Tímeáék az elődöntőben

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a negyedik mérkőzését is megnyerte, ezzel elődöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon.

A világbajnok magyar, francia duó a keddi negyeddöntőben 6:2, 7:5-re verte a Marta Kosztyuk, Aljakszandra Szasznovics ukrán, fehérorosz párost. A találkozó 1 óra 26 percig tartott.

A második helyen kiemelt Babosék - akik közösen diadalmaskodtak az elmúlt két évben a világbajnokságon - ellenfelükhöz hasonlóan egy szettet veszítettek eddigi három meccsükön. Kedden az első szettben csak egyszer vesztették el az adogatásukat, míg Kosztyuk és Szasznovics háromszor, így 33 perc alatt eldőlt a játszma.

A folytatásban a címvédő kettős 2:1-nél került brékelőnybe, majd 5:2-re elhúzott, de kétszer sem tudta kiszerválni a meccset, és az ellenfél kiegyenlített. A játszma hetedik brékjét követően ismét a mérkőzésért adogattak, s ezúttal már sikerrel jártak, így 1 óra 26 perc alatt lezárták a mérkőzést.

Babosék a négy között a negyedik kiemelt cseh Barbora Krejcikova, Katerina Siniakova párossal csapnak össze, várhatóan pénteken.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Karácsonyi Signature PRO akció: két hónapig féláron

Karácsonyi Signature PRO akció: két hónapig féláron

Karácsony alkalmából ismét különleges akcióval kedveskedünk olvasóinknak: december 1-jén útnak indított kampányunk keretében fél áron adjuk a Signature PRO előfizetésünket, ráadásul két hónapra. Most még inkább megéri csatlakozni az előfizetők táborához, akik egyedi elemzésekben, máshol nem megtalálható online befektetői rendezvényekben, ingyenes konferenciabelépőkben, különleges tartalmakban részesülnek. És amit ígérhetünk régi és új előfizetőinknek is: folyamatosan fejlesztjük előfizetői tartalmainkat, formátumainkat, hamarosan újabb bejelentésekkel érkezünk.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×