Friderika

roland garros

2019.06.09. 12:59

Magyar bajnok a Roland Garroson

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:2, 6:3-ra legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.
2019.06.07. 19:21

Félbeszakadt a Djokovic-Thiem elődöntő

Eső miatt félbeszakadt a második férfi elődöntő, Novak Djokovic és Dominic Thiem találkozója a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon, és a szervezők úgy döntöttek, a folytatást elhalasztják.
2019.06.04. 20:17

Nem tudták megállítani Federert

A harmadikként kiemelt svájci lesz a spanyol Rafael Nadal ellenfele a francia nyílt teniszbajnokság elődöntőjében.
2019.06.04. 15:43

Babosék menetelnek Párizsban

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott az elődöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyében.
2019.05.27. 09:38

Fucsovics orvosi kezelésre szorult a Roland Garroson

Fucsovics Márton orvosi kezelésre szorult, miután vasárnap ötszettes, 3 óra 41 perces csatában kikapott a 17. helyen kiemelt Diego Schwartzmantól a francia nyílt teniszbajnokság férfi versenyének első fordulójában.
2019.05.26. 19:54

Fucsovics maratoni meccset bukott el

Fucsovics Márton ötszettes csatában, 6:3, 3:6, 7:6 (9-7), 2:6, 6:2 arányban kikapott a 17. helyen kiemelt Diego Schwartzmantól a francia nyílt teniszbajnokság férfi versenyének első fordulójában.
2019.05.24. 16:21

Babos Tímea lemaradt a főtábláról

Babos Tímea három szettben (6:2, 2:6, 6:3) kikapott a spanyol Aliona Bolsova Zadoinovtól a francia nyílt teniszbajnokság női egyes selejtezőjének harmadik, utolsó fordulójában.
2018.06.10. 18:17

Nadal ismét bajnok Párizsban

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 17. Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.