Ferenc, Olívia

roland garros

2020.10.12. 19:08

Idegileg kikészült Babos Tímea párja

Kristina Mladenovic a teljesítőképessége határára került a Roland Garros-döntőjében, de az edző-édesapa szerint az elődöntő volt a legnehezebb Párizsban.
2020.10.11. 18:02

Nadal maradt Párizs királya

A spanyol játékos 20. Grand Slam-bajnoki címével utolérte az örökrangsor élén Roger Federert.
2020.10.11. 13:22

Babos Tímeáék győztek Párizsban

Babos Tímea és Kristina Mladenovic megvédte címét a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:4, 7:5-re legyőzte az Alexa Guarachi, Desirae Krawczyk chilei, amerikai duót.
2020.10.10. 16:51

Iga Swiatek nyerte a Roland Garrost

A lengyel játékos pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte meg a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyén, miután a szombati döntőben 6:4, 6:1-re legyőzte az amerikai Sofia Kenint.
2020.10.09. 22:47

Roland Garros - Nadal-Djokovic döntő jön

A világelső Novak Djokovic lesz a címvédő spanyol Rafael Nadal ellenfele a francia nyílt teniszbajnokság férfi versenyének a fináléjában, mivel a pénteki elődöntőben öt szettben legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt.
2020.10.08. 20:05

Roland Garros - Kenin-Swiatek döntő lesz a nőknél

A lengyel Iga Swiatek után az amerikai Sofia Kenin jutott be másodikként a női egyes döntőjébe a francia nyílt teniszbajnokságon, miután csütörtökön két szettben legyőzte a cseh Petra Kvitovát.
2020.10.07. 14:16

Újabb feszültség a Roland Garroson, Rafael Nadal reklamált

Miután éjjel 1 óra 26 perckor, hideg, szeles időben fejezte be negyeddöntős mérkőzését Rafael Nadal a francia nyílt teniszbajnokságon, kérdőre vonta a szervezőket, hogy kedden miért öt meccset írtak ki ugyanarra a pályára.
2020.10.06. 18:53

Bundabotrány a Roland Garroson

Bundázás gyanúja miatt nyomozás indult a francia nyílt teniszbajnokság egyik női párosmérkőzésével kapcsolatban.
2020.10.04. 19:05

Negyeddöntőbe jutottak Babosék

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon.