Infostart.hu
eur:
361.13
usd:
309.36
bux:
151624.31
2026. augusztus 25. kedd Lajos, Patrícia
Hosszú Katinka, miután megnyerte a nők 200 méteres vegyesúszásának döntőjét a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás úszó-világbajnokságon 2018. december 15-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Roman Pilipej

Hosszú Katinkával hatalmasat fordult a világ - ezt meg is filmesítené

Új ötlettel állt elő a háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka: dokumentumfilmet szeretne forgatni az életéről.

Hosszú Katinka szerint a mozival több emberhez juthatna el, mint egy könyvvel.

A film mélyebb hangvételű alkotás lenne, amely nem csak egy évemet dolgozná fel - mondta a Borsnak a háromszoros olimpiai bajnok. Hozzátette: nagyon sok minden történt velem az elmúlt időszakban, rengeteg dolog megfogalmazódott bennem, amit ki szeretnék adni magamból.

Korábban a könyvírás is sokat segített Hosszú Katinkán, újra feleleveníthette a történteket eseményeket.

Katinkával hatalmasat fordult a világ az elmúlt másfél évben, ugyanis magánéletben és a szakmában is szakított edző-férjével, Shane Tusuppal - írja a lap.

A film több helyszínen játszódna, mivel a bajnoknő rengeteget utazik. A legtöbb kockát itthon vennék fel, ezért magyar stábbal tervez dolgozni, de jelentős szerepet kapna Los Angeles is, ahová egyetemre járt.

Címlapról ajánljuk

Csiki Varga Tamás a Gripen-balesetről: az egyik kulcstényező az volt, hogy fel volt fegyverezve a repülőgép

A Magyar Honvédség által használt Gripen harci repülők megbízhatónak számítanak Csiki Varga Tamás szerint. A Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője beszélt arról is az InfoRádióban, hogy mikor derülhet ki, milyen meghibásodás történt a géppel.
inforadio
ARÉNA
2026.08.25. kedd, 18:00
Totyik Tamás
a Pedagógusok Szakszervezetének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×