Infostart.hu
eur:
365.41
usd:
315.64
bux:
148696.72
2026. augusztus 19. szerda Huba

Újonc helyettesítheti Fucsovicsot

Köves Gábor kapitány az újonc Szintai Dávidot is behívta a németek elleni, jövő hétvégi, frankfurti Davis-kupa-selejtezőre készülő magyar teniszválogatottba.

Az egyéni világranglista-helyezéssel nem rendelkező 21 éves játékos mellett a hónapok óta lábsérüléssel bajlódó Balázs Attila (255.), továbbá Piros Zsombor (365.), Nagy Péter (501.) és Borsos Gábor (551.) kapott helyet a csapatban.

A 38. helyen álló Fucsovics Márton a szövetséggel fennálló vitája miatt nem vállalta a szereplést, míg Valkusz Máté (313.) mononukleózissal küszködik.

A németeknél Michael Kohlmann kapitány Alexander Zverev (4.), Philipp Kohlschreiber (32.), Jan-Lennard Struff (51.), Peter Gojowczyk (33.) és a párosban bevethető Tim Pütz (348.) játékára számíthat az ötezer férőhelyes Fraport Arenában.

A február 1-i és 2-i selejtező győztese részt vehet novemberben a 18 csapatos madridi Davis-kupa-döntőben.

Címlapról ajánljuk
Kós Hubert: olyan fájdalmat éreztem, mint még soha, de jó teszt volt

Kós Hubert: olyan fájdalmat éreztem, mint még soha, de jó teszt volt

Sokat kivett a világcsúcs-kísérlet Kós Hubertből 200 méter háton a párizsi úszó Európa-bajnokságon, és bár a rekordra még várnia kell, három aranyéremmel zárta a kontinensviadal, fő száma mellett 200 vegyesen és a 4-szer 100-as gyorsváltó tagjaként is dobogó tetejére állhatott. Az olimpiai és világbajnok hazatérése után a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren nyilatkozott az InfoRádiónak.
inforadio
ARÉNA
2026.08.19. szerda, 18:00
Müller Veronika
professzor, egyetemi tanár, a Pulmonológiai Klinika igazgatója
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék, a Nasdaq teljesített a leggyengébben

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék, a Nasdaq teljesített a leggyengébben

Negatív hangulat uralta kedden a világ tőzsdéit: a magyar piac a nemzetközi trendekkel összhangban eséssel zárt, és a vezető európai részvényindexek többsége is mínuszban fejezte be a kereskedést. Budapesten valamennyi nagypapír gyengült, közülük a Mol teljesített a legrosszabbul. Európában különösen a technológiai részvények kerültek nyomás alá, miközben az olajipari cégeket támogatta a nyersolaj drágulása. A rossz hangulat az Egyesült Államokban is folytatódott.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×