Infostart.hu
eur:
379.13
usd:
319.16
bux:
130988.85
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

Gyászol a győri kézilabda

Életének 51. évében tragikus hirtelenséggel elhunyt Cseh Zsolt, a Győri Audi ETO KC fizikoterapeutája, az ETO férfi kézilabda csapatának egykori játékosa.

Játékosként tagja volt az 1995-ben Magyar Kupa ezüstérmet szerző Győri Gardénia ETO kézilabda csapatának. 2007-től kezdve fizikoterapeutaként a Győri Audi ETO KC stábjának tagja volt, ez idő alatt 10 magyar bajnoki címet és Magyar Kupa elsőséget, valamint négy Bajnokok Ligája aranyérmet nyert a csapattal. Játékospályafutása után sem szakadt el a kézilabdától, Masters Európa-Bajnokságon arany és ezüstérmet is ünnepelhetett.

Cseh Zsoltot a Győri Audi ETO KC saját halottjának tekinti - olvasható a klub honlapján.

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×