Infostart.hu
eur:
353.88
usd:
310.89
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Díjazták a vb-bronzérmes U20-as válogatott tagjait

Nagyszabású ünnepség keretében köszöntötték és díjazták hétfőn a telki edzőközpontban az U20-as labdarúgó-válogatottat, amely bronzérmes lett az egyiptomi világbajnokságon.

A stáb valamennyi tagja és a játékosok emlékplakettet vehettek át a magyar szövetség (MLSZ) elöljáróitól, továbbá az MLSZ elnökségének múlt csütörtöki döntése értelmében a gárda korábbi edzői, Both József és Sisa Tibor a Magyar Labdarúgásért érdemérem ezüst-, míg Egervári Sándor jelenlegi tréner a díj aranyfokozatát vehette át.

Scheer Sándor elnökségi tag átadta Koman Vladimirnek a kiemelkedő teljesítményért járó 80 millió forintos prémiumot.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×