Infostart.hu
eur:
353.42
usd:
309.02
bux:
143072.29
2026. július 6. hétfő Csaba

A hajrában nyerték meg meccsüket a madridiak

A Real Madrid szombati sikere után vasárnap a legnagyobb városi rivális, az Atletico is győzött a spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában.

Az Atlético Madrid 1-0-ra nyert a a Real Sociedad ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 23. körében. A hazaiak gólját Kezsman szerezte a 82. percben. A Sociedad 10 emberrel fejezte be a meccset.

Az Atletico sorozatban negyedik győzelmét szerezte meg a Primera Divisiónban.

További eredmények:
Celta Vigo-Villarreal 1-0
Alavés-Málaga 3-2
Espanyol-Santander 0-2
Mallorca-Getafe 1-1
Betis-Deportivo La Coruna 0-1

Címlapról ajánljuk
Haaland kiejtette Brazíliát, Norvégia a legjobb 8 között a foci-vb-n

Haaland kiejtette Brazíliát, Norvégia a legjobb 8 között a foci-vb-n

Erling Haaland két góljával Norvégia 2-1-re verte Brazíliát a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjében. A brazilok sok helyzet mellett az első félidőben egy tizenegyest is kihagytak. A 100. percben Neymar újabb büntetőből szépített, amikor már nem volt tétje – a szupersztár világbajnokságon minden bizonnyal most utoljára lépett pályára.

Sokk az amerikai demokrata körökben: nyomul a radikális baloldal

Az Egyesült Államokban tovább erősödik a Demokrata Párt baloldali szárnya. A coloradói és két másik előválasztásokon több, a pártvezetés által támogatott politikus is vereséget szenvedett, ami az elemzők szerint azt jelzi: a New York-i szocialista polgármester, Zohran Mamdani sikere országos politikai hullámot indított el.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×