395.08
371.04
65161.94

A Real-verők még várhatnak a riválisra

A szerdai Zaragoza-Real Madrid meccsel ellentétben a labdarúgó Spanyol Király Kupa másik elődöntője szoros eredményt hozott: az Espanyol 2-1-re győzött a vendég Deportivo La Coruna ellen. Ebben a párharcban a La Coruna-i visszavágó dönt, a Deportivónak az 1-0-ás siker is elég lenne a fináléba kerüléshez.

Jól kezdett a Deportivo La Coruna Barcelonában, az Espanyol ellen: a labdarúgó Spanyol Király Kupa elődöntőjének első meccsén már az öt percben megszerezte a vezetést Castro büntetőből lőtt góljával.

A házigazda ötven perccel később ugyancsak 11-esből egyenlített: Garcia volt az ítéletvégrehajtó. A Deportivo nem sokkal később Coloccini kiállítása miatt emberhátrányba került, és nem sikerült kihúznia döntetlennel. A La Coruna volt játékosa, Pandiani szerezte meg a győztes gólt az Espanyolnak (2-1).

A párharc a La Coruna-i visszavágón dől el, a továbbjutója minden bizonnyal a Real Madridot 6-1-re tönkreverő Zaragozával küzdhet meg a döntőben.