Infostart.hu
eur:
383.17
usd:
327.05
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Magyar tanácsadót választott Donald Trump

Magyar tanácsadót választott Donald Trump

Gorka Sebestyén a Breitbart nevű Trump-közeli lap nemzetbiztonsági szerkesztője, korábban Orbán Viktornak is adott tanácsokat.

Twitter-üzenetben vetett véget nemrég a találgatásoknak Sebastian Gorka, vagyis Gorka Sebestyén, és bejelentette, hogy Deputy Assistant (tanácsadóhelyettes) lesz a Fehér házban.

Gorka Londonban született magyar emigránsok gyerekeként, az Antall-kormány idején a Für Lajos vezette hadügynek dolgozott, majd Orbán tanácsadója lett -írta a Magyar Nemzet.

Gorka Sebestyén ugyanis még az Antall-kormány idején a hadügy munkatársa volt, majd Orbán Viktor tanácsadója lett.

Gorka korábban a Magyar Nemzetnek adott interjút, és az akkor még csak elnökjelölt Donald Trumpról azt mondta: „számára nem kérdéses, hogy a Nyugat most háborúban áll egy Nyugat-ellenes globális összeesküvéssel szemben. Érzi, látja, hogy ez tényleges háború, és ő ezt meg akarja nyerni. Ez a tény önmagában kedvező változást hozna az amerikai biztonságpolitikába, ami a migráció ügyében különösen jó hatással lenne a magyar–amerikai kapcsolatokra is.”

Címlapról ajánljuk
A bántalmazó sokszor áldozatnak mutatja magát – ingyenes kézikönyv a szörnyű jelenségről

A bántalmazó sokszor áldozatnak mutatja magát – ingyenes kézikönyv a szörnyű jelenségről

Semmibevétel, figyelmen kívül hagyás, összezavarás, lekicsinylés, a gyermek mint eszköz használata, megfigyelés technológiai eszközökkel; számtalan formája van a bántalmazásnak, az abúzus nemcsak fizikai erőszak lehet – hívja fel a figyelmet a Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen. Az egyesület most új kiadványával a segítőknek és a bántalmazottaknak is szeretne segítséget nyújtani.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×