Washington, Arizona, Új-Mexikó, Kalifornia, továbbá Nevada, Colorado, Texas, Utah és Oregon állam, valamint az Egyesült Államok legnagyobb megyéje, a 10 milliós Los Angeles megye hirdette ki ünnepélyes proklamációban, hogy 2009. augusztus 19-ét Magyarország-napként ünnepli - tájékoztatta Bokor Balázs Los Angeles-i főkonzul kedden az MTI-t.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






