Szeptember végéig 2009-ben összesen több mint 500 munkáltató tett csoportos létszám-leépítési bejelentést. A legtöbb dolgozót érintő bejelentések Közép-Magyarországról, Közép-Dunántúlról és Dél-Dunántúlról érkeztek, főként a feldolgozóipar, a szállítás és a távközlés területéről.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







