Infostart.hu
eur:
355.77
usd:
312.44
bux:
140843.7
2026. július 1. szerda Annamária, Tihamér
Nyitókép: Pixabay

Vigyázat, fájlok törlődhetnek a Windows 10 frissítésekor

Érdemes biztonsági mentést készíteni a folyamat előtt.

A most kiadott October 2018 Update telepítése után egyes felhasználók arról számoltak be online fórumokon, hogy a folyamat fájlokat törölt a számítógépükről. A posztok alapján az valószínűsíthető, hogy azok szembesültek a problémával, akik az egy évvel ezelőtt kiadott Windows 10 Fall Creators Update verzióról frissítettek a Windows Update-en keresztül az October 2018 Update-re - írta a computerworld.hu.

Dokumentumok, képek, videók és zenefájlok törlődtek előzetes figyelmeztetés nélkül.

Bár a telepítés során létrehozott Windows.old mappa révén vissza lehet térni az előző Windows-verzióra, a szóban forgó fájlokról nem készült mentés.

Amíg nem javítják ki a hibát, frissítés előtt érdemes biztonsági másolatot készíteni a fontos fájlokról.

Címlapról ajánljuk
Kovács Károly: akár tisztított szennyvízzel is fel lehetne tölteni a kiszáradó Velencei-tavat

Kovács Károly: akár tisztított szennyvízzel is fel lehetne tölteni a kiszáradó Velencei-tavat

A szürkevízből megfelelő technológiai kialakítással, egy konténerizált berendezést alkalmazva lehet tisztított vizet, ivóvizet előállítani. A Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke az InfoRádióban elmondta: több olyan település is található a Balaton és a Velencei-tó környékén, melyeknek a tisztított szennyvizét adott esetben bele lehetne engedni a tavakba. Kovács Károly szerint érdemes lenne erre mentálisan felkészíteni a magyar társadalmat, hiszen máshol, más kultúrákban sikeresen alkalmazzák ezt az eljárást, még akár ivóvízellátási célokat is szolgálva.

Hőhullám: utolsó figyelmeztetés a kormánytól, országos körkép áramról, vízről, közlekedésről

A hőhullám utolsó napja felhőszakadásokkal, viharos széllel ér véget. Szerda éjfélig van érvényben a hőségriasztás legmagasabb, harmadik fokozata, késő estére 8-10 fokkal csökken a hőmérséklet – közölték a kormany.hu oldalon.
inforadio
ARÉNA
2026.07.01. szerda, 18:00
Bendarzsevszkij Anton
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×