Infostart.hu
eur:
384.82
usd:
329.23
bux:
116841.09
2026. január 7. szerda Attila, Ramóna
Nyitókép: Unsplash

Óriási tömegverekedés egy szolnoki bulihelyen, még a biztonsági őr is megsérült

Tömegverekedés miatt kellett idő előtt befejezni egy péntek éjszakai rendezvényt egy szolnoki szórakozóhelyen – értesült a Szolnok Hangja.

Az incidens a rendelkezésre álló információk szerint azután robbant ki, hogy a szórakozóhely biztonsági őrei létszámstop miatt nem engedtek be további vendégeket, amit egy női társaság sérelmezett.

Nem sokkal később egy nagyobb férfitársaság támadt a biztonságiakra, állítólag késekkel, kapákkal és ásókkal felszerelkezve.

A verekedés során az őrök közül egy személy súlyos sérüléseket szenvedett, és kórházba került.

Az események következtében a szervezők lefújták a bulit. A Szolnok Hangja információi szemtanúk elmondásain alapulnak, amelyeket a hatóság egyelőre nem erősített meg.

A rendőrség csoportosan elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben - írja a helyi médium.

Címlapról ajánljuk
Hóhelyzeti tapasztalatok – Nyomatékos kérései vannak az operatív törzsnek

Hóhelyzeti tapasztalatok – Nyomatékos kérései vannak az operatív törzsnek

A hóhelyzettel foglalkozó operatív törzs ülése után Mukics Dániel tűzoltó alezredes, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője számolt be az országos helyzetről és kérte a lakosságot néhány dologra az elmúlt 24 óra tapasztalatai alapján.
Van egy nagy csavar az elképesztő venezuelai olajvagyonnál

Van egy nagy csavar az elképesztő venezuelai olajvagyonnál

Venezuela mostanában sokat szerepel a hírekben, miután Donald Trump amerikai elnök villámgyors katonai győzelem után a hétvégén bejelentette, hogy Washington átveszi az ország irányítását, és újjáépíti annak egykor legendás olajiparát. Venezuela bár a globális olajexport mindössze körülbelül egy százalékát adja, az energiapiac mégis évtizedek óta kiemelt figyelemmel követi, mert a hivatalos adatok szerint a világ legnagyobb igazolt nyersolajkészleteivel rendelkezik. Ám ez nem biztos, hogy igaz.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×