Infostart.hu
eur:
364.59
usd:
317.07
bux:
146558.75
2026. július 31. péntek Oszkár
Nyitókép: police.hu

Ámokfutó a 8-as főúton

Egy autós a megengedett legnagyobb sebesség majdnem kétszeresével száguldott a főút Veszprém megyei szakaszán.

A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szerdán 11 óra 50 perckor a 8-as számú főút 35. kilométerszelvényében, Veszprém felől Várpalota irányába sebességellenőrzés közben egy személyautót mértek be, amely az adott útszakaszon megengedett legnagyobb sebességet (110 km/ó) átlépve, 214 km/órával közlekedett.

Az 55 éves csobánkai sofőrt a rendőrök megállították a megkülönböztető jelzéssel szerelt, civil jellegű szolgálati gépkocsival, és közigazgatási bírságot szabtak ki vele szemben – írja a police.hu.

Címlapról ajánljuk

Rendkívüli ülést fontolgat a paksi leállás miatt az Európai Bizottság

Az Európai Bizottság kész arra, hogy összehívja az úgynevezett villamosenergia-koordinációs csoport rendkívüli ülését a paksi atomerőmű leállítása miatt – közölte az Euronews uniós hírcsatorna kérdésére Anna-Kaisa Itkonen, az Európai Bizottság szóvivője pénteken.
inforadio
ARÉNA
2026.07.31. péntek, 18:00
Csörnyei Géza
a Fővárosi Vízművek Zrt. vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×