Infostart.hu
eur:
381.67
usd:
327.34
bux:
109420.82
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay.com

Vascsővel támadt a vendégeire a panziós, a kutya belepusztult

A teljes igazság csak a rendőrségi vizsgálat után fog kiderülni.

Vascsővel verte agyon vendégei kistestű kutyáját egy kutyabarát szálláshely kezelője - írja a Blikk a Kutyabaráthelyek.hu portál információja alapján.

A kutya gazdája szerint az eb sosem bántott senkit, az idegenekkel tartózkodó volt, nem ugatott. Ennek ellenére pár napja a családtagok arra lettek figyelmesek, hogy a szálláshely működtetője a kutyájukkal kiabál, ez szerdán megismétlődött. Amikor megkérdezték tőle, mi a probléma, a férfi állítólag azt mondta, fél, hogy a kutya meg fogja harapni. Ekkor gazdája elzárta az állatot.

Később a vendég kutyával amkézben akarta tisztázni a helyzetet a szállást üzemeltető vállalkozóval, de a beszélgetés konfliktusba torkollott, a vendég állítása szerint a vállalkozó vascsővel támadt rá, az egyik ütés a kutyát érte, az állat belepusztult.

A lap megkeresésére az üdülőhely azt közölte, a hotelrészben semmilyen incidens nem volt, azt viszont nem zárták ki, hogy az egyik apartmanban lehetett ilyen. Az ügyben rendőrségi eljárás kezdődött.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Fogy a lendület a tőzsdéken, újabb impulzusokra várnak a befektetők

Fogy a lendület a tőzsdéken, újabb impulzusokra várnak a befektetők

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Az elmúlt napokban azonban kezdett elfogyni a lendület, újabb impulzusokra várnak a befektetők. Legkésőbb jövő hét szerdán érkezik is ilyen impulzus, akkor tart kamatdöntő ülést az amerikai jegybank, de a mai inflációs adatot is érdemes figyelni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×