Infostart.hu
eur:
384.55
usd:
330.46
bux:
107884.53
2025. december 9. kedd Natália

Utcai lövöldözés és gyilkosság Nagyváradon

A rendőrség feltételezése szerint féltékenység miatt szerdán lövöldözött egy férfi Nagyváradon, megsebesítve egy másikat, majd elrabolta és agyonlőtte volt barátnőjét - adta hírül a Digi24 román hírtelevízió.

A gyilkos férfi egy csokor virággal ment volt barátnője lakására, ahol a 24 éves nő jelenlegi barátjával, egy 41 éves férfival volt. Becsengetett és elmondta, hogy virággal jött, mire a nő lement a kapuhoz, majd jelenlegi barátja is megjelent az udvaron. Ekkor a féltékeny férfi pisztolyt rántott, többször rálőtt a nő barátjára, akit könnyebben megsebesített. A szomszédok vallomása szerint ezek után a nőt autójába kényszerítette, majd elhajtott.

A rendőrség egy óra múlva megtalálta a járművet, benne a nő holttestével.

A rendőrség nagy erőkkel keresi a gyilkost.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Törökországban: ez „komoly dolog”

Törökország biztosítja és garantálja az orosz energiahordozók útvonalát Magyarországra – mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Isztambulban. A magyar miniszterelnök arról is beszámolt, hogy a két ország a jövőben összehangolja a béketeremtési erőfeszítéseit.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.09. kedd, 18:00
Maruzsa Zoltán
a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×