Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 11. szombat Lili, Nóra

Mentőtisztre támadtak Budapesten

Rátámadtak egy mentőtisztre a fővárosban hajnalban, a rendőrség két nő és két férfi ellen közfeladatot ellátó személy elleni erőszak megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: az Országos Mentőszolgálat munkatársait hajnalban riasztották a XV. kerület egyik szórakozóhelyre, mivel egy fiatal lány rosszul lett. Kormos Endre hozzátette: a kiérkező mentőtisztet a 17 éves lány és háromfős társasága szidalmazni, lökdösni, majd ütni és rugdalni kezdte, a mentős ezek után értesítették a rendőrséget.

A lányt és két társát, egy 25 éves férfit és egy 23 éves nőt már kihallgatták, a társaság negyedik, tagját még keresik.

Címlapról ajánljuk

Leginkább a tapasztalat szól az angolok mellett

Tizenkét év után találkozik először az angol és a norvég labdarúgó-válogatott, egyébként először egy nagy tornán. Az Opta szuper-számítógép 50,4 százalékra adja a „háromoroszlánosok” győzelmi esélyét, 25,1-re a norvégokét, a kettőből következően nagyjából ugyanennyi a döntetlen esélye is. A mérkőzés magyar idő szerint este 11-kor kezdődik.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×