Infostart.hu
eur:
385.46
usd:
331.65
bux:
120992.13
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt
A Wizz Air légitársaság utasszállító repülőgépe leszálláshoz készül a Debrecen Nemzetközi Repülőtérre 2023. január 10-én. Ezen a napon a légitársaság pilótái gyakorló repüléseket végeztek a légikikötőnél.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Villám csapott a Wizz Air gépébe

A Wizz Air egyik repülőgépébe útközben villámcsapás érte, ami miatt kötelező felülvizsgálaton kellett átesnie.

Eredetileg 2025. április 18-án 20:15-kor indult volna Madridból Budapestre a W6 2372 számú Wizz Air-járat, melynek utasai csaknem egy napja várják, hogy hazajuthassanak – írja az Utazómajom.

A légitársaság óránként tájékoztatta az utasokat, hogy a gép késik. Végül öt óra várakoztatás után kiderült, hogy műszaki okok miatt nem lehet felszállni. Ezután éjjel 2:00-kor érkezett a következő hír, miszerint a gép az eredetileg tervezett időpontnál 16 órával később, 12:30-kor fog indulni.

A poggyászok felvétele után az utasoknak egyéni úton kellett a Wizz Air által biztosított szállodába eljutniuk.

Az utasok beszámolói alapján a légitársaság 20 óra alatt egyetlen, öt euró értékű kupont biztosított azon túl, hogy a hotelben volt lehetőség reggelizni. Nagyon sok kisgyerekes család járt pórul, ők többnyire a repülőtér padlóján fekve várakoztak - írta az index.hu az utazási portál alapján.

Címlapról ajánljuk
Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

A kormány honlapján kijöttek a pályázat részletei: minden, már napelemmel rendelkező, vagy annak telepítését vállaló család 2,5 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat energiatároló rendszerek telepítésére. Egy két és fél oldalas formanyomtatványt kell kitölteni, a pályázatot február 2-től lehet benyújtani.

A dánok és grönlandiak elkerülték a „Zelenszkij-pillanatot”

Ahogy várható volt, nem sikerült közelíteni az álláspontokat Grönland, Dánia és az Egyesült Államok között a sziget jövőjéről szóló, radikális amerikai igények kérdésében. A dán külügyek vezetője közölte: „alapvető ellentét” van a felek között, miközben a NATO fokozza katonai jelenlétét a térségben.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×