Infostart.hu
eur:
355.1
usd:
305.76
bux:
131829.83
2026. május 28. csütörtök Csanád, Emil

Ápolónőnek öltőzve akart gyereket rabolni

Az egyesült államokbeli Tennessee rendőrsége őrizetbe vett egy nőt, aki nővérnek öltözve bement egy kórház szülészetére, és egy csecsemőt próbált elvinni onnan.

A 24 éves Adriene Johnson bement egy kórterembe, és azt mondta, meg kell mérnie a kicsi testhőmérsékletét. Aztán megfogta a gyereket és távozni próbált vele.

A rendőrség elmondta. Johnson óvadék ellenében volt szabadlábon, mivel korábban letartóztatták, miután egy Wal-Mart áruházból ellopott egy mózeskosarat, majd megpróbálta pénzért visszavetetni a bolttal.

Címlapról ajánljuk
Rekordszinten zárt a Dow, az S&P és a Nasdaq is

Rekordszinten zárt a Dow, az S&P és a Nasdaq is

Az iráni helyzetre figyelnek ma is a befektetők, reggel a japán és a dél-koreai tőzsde új történelmi csúcsra ment, de nem volt egyértelműen pozitív a kép, a kínai és a hongkongi tőzsdén ugyanis eközben elromlott a hangulat. Az európai indexek emelkedéssel kezdtek, majd a záráshoz közeledve lefordultak. A BUX is felfelé vette az irányt, a nap nyertese a 4iG volt, a blue chipek közül pedig a Richter állt az élen. A délután kiszivárogott hírek szerint Irán megkapta az új tűzszüneti tervet Washingtontól, a hírre beszakadt az olajár, 90 dollár alá került a WTI. A vezető amerikai részvényindexek először vegyesen mozogtak, majd együntetűen rekordszinten zárták a napot.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×