Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Felebaráti szeretet: testvére feleségének nemzett gyermeket az érsek

Korábban megúszta a szexuális visszaélések vádját, most azonban el kellett ismernie az egyik protestáns egyház atlantai érsekének, hogy bátyja feleségével hált, és gyermek is született a kapcsolatból.

A 80 éves Earl Paulknak eddig sikerült megőriznie makulátlan hírnevét, olyannyira, hogy még az amerikai elnök is dicsérte az Istenért és a közösségért végzett áldozatos munkáját.

Most azonban egy hamis eskü kivizsgálása miatt indított eljárás keretében elvégzett apasági teszt igazolta, hogy az érsek az apja a 34 éves D. E. Paulknak, aki eddig a nagybátyját tisztelte Earl Paulkban.

"Nagyon meglepődtem, és csalódott vagyok" - kommentálta a fejleményeket az ifjabb Paulk, aki megörökölte az egyház vezetőjének járó palástot a vér szerinti apjától.

Az érsek dolgát az is nehezíti, hogy az egyház korábbi két hűséges tagja is ellene fordult.

Bobby Brewer azt állítja, hogy 400 ezer dollárral tartozik neki a vallási vezető. A férfi szerint a pénzt akkor adta kölcsön Earl Paulknak, amikor egy egyháztag beperelte, azt állítva, hogy az érsek hétéves korától szexuálisan zaklatta.

Mona Brewer azzal vádolja a vallási elöljárót, hogy manipulálta őt a 14 évig tartó viszonyuk idején, mondván: az örök üdvösség elérésének legbiztosabb módja az, ha vele hál.

Az érsek elismerte ezt a viszonyt, de eskü alatt azt vallotta, hogy a nő kezdeményezte, rövid ideig tartott, és egyedül Mona Brewerrel csalta meg a feleségét.

Ez utóbbi állítás miatt indult el az eljárás, amely igazolta, hogy Earl Paulk eskü alatt hazudott, és testvére feleségétől született gyermeke.

Címlapról ajánljuk

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Az elmúlt napokban a geopolitikai események voltak a befektetők fókuszában, Grönland kérdése továbbra is a terítéken van, miután tegnap este európai katonák érkeztek a szigetre, Trump pedig továbbra sem állt el annak megszerzésétől. Az ázsiai tőzsdék emelkedtek, részben annak is köszönhetően, hogy az USA kereskedelmi megállapodást jelentett be Tajvannal, amely vállalta, hogy az alacsonyabb vámok érdekében jelentős mértékű beruházást fog végrehajtani az Egyesült Államokban. Európában ezzel szemben gyengébb volt a hangulat, a magyar tőzsde viszont fittyet hányt erre és új csúcsot döntött. Amerikában pedig a stagnálás volt jellemző a tőzsdéken.  Eközben Donald Trump meglepő módon visszakozott, hogy az eddigi legesélyesebb aspiránsnak gondolt Kevin Hassettet jelölje a Federal Reserve élére.  Kidurran az AI lufi, vagy mindent elsöpör a legújabb megatrend? Következő befektetői klubunkon erről lesz szó. Információ és jelentkezés

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×