Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Diákok rajzolnak a táblára a nyíregyházi Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Iskolában a nyári szünet előtti utolsó tanítási napon, 2018. június 15-én. Ezen a napon véget ér a 2017/18-as tanév és megkezdődik a két és fél hónapos nyári vakáció.
Nyitókép: MTI Fotó: Balázs Attila

Kimondottan rövid lesz a nyári iskolai szünet

Kiderült, hány napos lesz 2025-ben az iskolai nyári szünet. Rövidebb lesz a szokásosnál.

Később kezdődik és hamarabb ér véget 2025-ben az iskolai nyári szünet.

A femina.hu vette észre, hogy idén mindössze 72 napos lesz az iskola vakáció.

Az utolsó tanítási nap június 20. lesz, ami péntek, így gyakorlatilag június 23. lesz az első iskolamentes nap, az első pedig szeptember 1., mivel az most hétfőre esik majd.

Ami a tavaszi szünetet illeti az április 17-én kezdődik és 10 nap múlva, április 27-én ér véget. A gyerekeknek azonban utoljára 16-án, pénteken kell suliba menniük, először pedig 28-án.

Címlapról ajánljuk
Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×