Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.87
bux:
122311.2
2026. január 16. péntek Gusztáv
fotó: pixabay
Nyitókép: Pixabay

Női holttestre bukkantak egy patakban Óbudán

Holtan találtak a patakban egy nőt Budapest III. kerületében csütörtök délelőtt – számolt be a hirado.hu. Az az esetre egy olvasó hívta fel a figyelmüket, ezt követően fordultak a rendőrséghez tájékoztatásért.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) Kommunikációs Osztálya arról tájékoztatta a hirado.hu-t, hogy csütörtökön bejelentés érkezett a hatósághoz, miszerint az óbudai Aranyhegyi út és a Saroglya utca kereszteződésénél egy nő fekszik holtan a patakban.

Az esettel kapcsolatosan idegenkezűség, bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a BRFK közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.

Címlapról ajánljuk
Grönland inkább Izland, mint Amerikai Virgin-szigetek

Grönland inkább Izland, mint Amerikai Virgin-szigetek

Az elmúlt napokban Grönland neve hirtelen a nagyhatalmi politika fókuszpontjába került. Washington egyre nyíltabban beszél szükségszerűségről, Koppenhága és Nuuk pedig szokatlan keménységgel mond nemet. A történelem pedig arra tanít minket, hogy motivált eladó nélkül ritkán van üzlet.

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×