Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.92
bux:
122311.2
2026. január 16. péntek Gusztáv
traffic jams in the city, road, rush hour közlekedés, forgalom, autó, autók, torlódás, dugó
Nyitókép: Jung Getty/Getty Images

Óriási a torlódás az M1-esen

Több mint 12 kilométeres a torlódás az M1-es autópályán, Győr térségében a 123-as kilométernél Budapest felé, ahol a kiépített terelésben lerobbant egy teherautó – közölte az Útinform a honlapján.

A szakaszon csak egy sáv járható, ezért torlódik a forgalom – akár másfél óra is lehet a plusz menetidő, olvasható. Aki teheti a 142-es jelű Lébény csomópontnál hajtson le az 1-es főútra, majd visszatérni Győr után a 82-es főútnál lehet – tanácsolják.

A torlódás már visszahat az M85-ös autóútra is, ezért a Csorna felől érkezők a körforgalmú végcsomópontban 1-2 km-en feltorlódtak. Szintén jelentős emiatt a torlódás az 1-es főúton Győr előtt, valamint a 85-ös főúton az M1-es csomópontja környezetében.

Címlapról ajánljuk
Négy éve történt a XXI. század legdurvább vulkánkitörése

Négy éve történt a XXI. század legdurvább vulkánkitörése

A csendes-óceáni Tonga közelében található, víz alatt megbúvó Hunga vulkán 2022. január 15-én hatalmas kitörési felhőt hozott létre, ami egy órán belül elérte a magaslégkörben lévő sztratoszférát, a felső ernyő részének kiterjedése pedig 400 kilométer volt. Harangi Szabolcs, a HUN-REN-ELTE Vulkanológiai Kutatócsoport vezetője felidézte, pontosan mi történt négy évvel ezelőtt, továbbá arra is kitért, tudományos szempontból milyen tanulságai voltak az akkori történéseknek.

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×