Infostart.hu
eur:
386.84
usd:
331.78
bux:
119735.51
2026. január 14. szerda Bódog
Nyitókép: Pixabay

Ez okozza a gondot hétfőn a budai fonódó egyik ágán

Pótlóbuszos szenvedés van a hűvösvölgyi vonalon.

Áramellátási probléma miatt pótlóbusz közlekedik az 56A, az 59-es és a 61-es villamos egy szakaszán - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) hétfő délelőtt.

A BKK Info oldalon azt írták: az 56A és a 61-es villamos Hűvösvölgy és a Széll Kálmán tér M között nem közlekedik. A BKK a 22-es, a 22A, a 29-es, a 91-es, a 155-ös, a 156-os és a 222-es autóbusz igénybevételét ajánlja.

Az 59-es villamos a Szent János Kórház és a Széll Kálmán tér M között nem közlekedik, a kimaradt szakaszon a 61-es pótlóbusszal lehet utazni. A 22-es, a 22A, a 29-es, a 91-es, a 155-ös, a 156-os és a 222-es autóbusz igénybevételét is ajánlja a BKK.

Címlapról ajánljuk
Klímakutató: nincs vége az extrém hidegnek, az enyhülés után visszatér a havazás

Klímakutató: nincs vége az extrém hidegnek, az enyhülés után visszatér a havazás

Az Európát és Magyarországot jelenleg érintő havas, hideg időjárást nem rendkívüli esemény okozza, hanem több, egymással összefüggő légköri folyamat együttállása – hangsúlyozta az MCC Klímapolitikai Intézetének vezető kutatója az InfoRádióban. Kovács Erik szerint az átmeneti, enyhébb, ködös napok után erőteljes, szibériai hideg levegő érkezik ismét, éjszakai és nappali fagyokkal.

Kis-Benedek József: meg vannak számlálva az iráni vezetés napjai, az USA és Izrael heteken belül beavatkozhat

A fejlemények és a reakciók alapján úgy tűnik, Washington és a helyi lakosság zöme politikai rendszerváltást akar Iránban – mondta az InfoRádióban a biztonságpolitikai szakértő. Úgy véli, komoly okok miatt sem történhet meg Ali Hamenei ajatollahhal az, ami Nicolás Maduróval Venezuelában.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×