Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő

Nagy lezárás lesz a pesti rakparton

Filmforgatás miatt vasárnap lezárják a forgalom elől a fővárosban az id. Antall József rakpartot az Eötvös tér és a Margit híd között - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Azt írták: a lezárás ideje alatt, hajnali 4-től 17 óráig a Jane Haining rakpartról a József Attila utca és a Lánchíd felé az Eötvös térnél lehet felhajtani, a Carl Lutz rakpartról a Jászai Mari térre pedig a Margit hídtól északra található felhajtón.

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×