Infostart.hu
eur:
384.78
usd:
328.9
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes

Fidesz: Bajnait, Gyurcsányt és Mesterházyt is csak a személyes érdekek hajtják

A Fidesz szerint az elmúlt napok "végképp bebizonyították", hogy Gyurcsány Ferencet, Mesterházy Attilát, Bajnai Gordont, ahogy régen, úgy ma is egyedül a személyes hatalmi érdekek hajtják - így reagált a nagyobbik kormánypárt közleményben Bajnai Gordonnak, az Együtt-PM szövetség vezetőjének szombati budapesti sajtótájékoztatójára.

A Fidesz közleménye szerint "egyikük sem kínál Magyarországnak mást, csak ugyanazt a veszélyes és szélsőséges politikát, amellyel 2010 előtt tönkretették az országot, és elszegényítették a magyar családokat".

Magyarország az elmúlt három évben kijött abból a mélységes gödörből, amelybe a Gyurcsány-Bajnai-kormány taszította, azóta a családok, a vállalkozások, az ország egyre erősebbek. A Fidesz nem hagyja, hogy ugyanazok, akik csaknem Görögország sorsára juttatták Magyarországot, újra veszélybe sodorják a magyar emberek teljesítményét - áll a közleményben.

Bajnai Gordon szombati sajtótájékoztatóján arról beszélt: az MSZP és az Együtt-PM szövetség egyezsége alapján a szocialisták feladata, hogy tárgyaljanak Gyurcsány Ferenc Demokratikus Koalíciójával (DK). Azt mondta, ha megállapodnak, pártja támogatja az egyéni választókerületekben közös jelöltként induló DK-s politikusokat.

Címlapról ajánljuk
Faragó Tamás: a spanyolok feladták a kreatív pólót, Vogel Soma ismét kulcsfigura volt

Faragó Tamás: a spanyolok feladták a kreatív pólót, Vogel Soma ismét kulcsfigura volt

A magyar férfi vízilabda-válogatott a világ- és Európa-bajnoki címvédő Spanyolország legyőzésével bejutott a belgrádi Eb elődöntőjébe, ahol a görögök lesznek az ellenfelek. A Nemzet Sportolója az InfoRádióban elmondta: jó húzás volt Varga Zsolt részéről, hogy a torna elején inkább Csoma Kristóf védett többet, a „negyeddöntővel felérő” spanyolok elleni meccsen viszont végig Vogel Soma volt a kapuban, így megvoltak a tartalékai.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×