Infostart.hu
eur:
353.78
usd:
309.57
bux:
143587.15
2026. július 6. hétfő Csaba

Viharos szél várható, de javul az időjárás

Várható időjárás az ország területére csütörtök estig: az ország nagy részén napos idő lesz. Az északi, északkeleti szél a Dunántúlon, illetve az Észak-Alföldön eleinte viharossá fokozódik.

Az ország nagy részén napos idő lesz, a középső országrészben lehet erősen gomolyfelhős ég. Éjszaka derült idő várható, foltokban párás, ködös lesz a levegő.

Csapadék ebben az időszakban nem várható. Csütörtökön a nappali gomolyfelhő-képződésből elsősorban keleten, északkeleten alakulhat ki néhol záporeső. Az északi, északkeleti szél a Dunántúlon, illetve az Észak-Alföldön eleinte viharossá fokozódik, majd csökken a szélsebesség, de a Dunántúlon még csütörtökön is lehetnek erős lökések.

Az ország középső részén ezzel szemben csütörtök estig legfeljebb csak élénk széllökések várhatók.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 7, 12 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön 20, 25 fok között alakul.

Címlapról ajánljuk

Vitézy Dávid öt hazugsággal vádolta a volt kormányt – itt vannak a reakciók

Az építési és beruházási miniszter az uniós források hazahozataláról beszélt az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt, erre válaszoltak a pártok.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×