Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő
A 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság hat csoportmérkőzésének, az egyik nyolcaddöntőjének és az egyik negyeddöntőjének otthont adó al-Tumama Stadion Dohában 2021. december 15-én. A 40 ezer férőhelyes létesítmény kinézetét a férfiak által hordott arab fejfedő ihlette. A világbajnokságot november 20. és december 18. között rendezik Katarban.
Nyitókép: MTI/EPA/Nusad Szekkajil

Újabb súlyos baki a FIFA részéről, a drukkerek egy része őrjöng

Több száz szurkolónak gyűlt meg a baja a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség mobil applikációjával a katari világbajnokságon.

A frusztrált szurkolók hosszú sorokban várakoztak Dohában az információs pult előtt, miután digitális jegyük egyszerűen eltűnt az applikációból. Az AP hírügynökség információi szerint a biztonsági őrök csak nehezen tudták megfékezni a feldühödött drukkereket, akik reggel óta vártak a probléma megoldására.

Egy mexikói szurkoló arról panaszkodott, hogy hétfőn lemaradt az Anglia-Irán mérkőzés első 20 percéről, pedig a korábbi hat világbajnokságon, amelyre kilátogatott, még egyszer sem fordult elő hasonló probléma. Egy másik, bejutásra váró néző elmondta, már négyszer küldték el a tehetetlen önkéntesek, hogy jöjjön vissza a következő nap.

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×